שינויים נוגעים לעיזים!

הסיבה שהבלוג שלנו הצליח כל כך היא בגללך, הקוראים שלנו. תודה! אנו מודעים היטב לעובדה זו ואנחנו תמיד מנסים למצוא דרכים לשפר את הבלוג הזה ולהפוך אותו למשאב נסיעות ואורח חיים טוב עוד יותר לכל מי שקורא אותו.

בחודש שעבר ביקשנו את עזרתך והתגובה הייתה מדהימה. ערכנו סקר במדיה החברתית, בבלוג שלנו ובעלון הדוא”ל שלנו והיו לנו כמעט 1,000 אנשים עונים על שאלותינו.

אנו רוצים את כל הטוב ביותר תודה לכל אדם שלקח את הזמן לענות על סקר העשר השאלות. הנתונים חשובים לנו להפליא וזה יעזור לנו לשפר את הבלוג שלנו בעתיד.

במאמר הקצר הזה אני הולך לרשום כמה מהדברים שראינו חוזרים ונשנים בסקר ולדון כיצד אנו מתכוונים לתקן את הבעיות ולשפר אותם.

יתכן שאתה חושב שהבלוג שלנו בסדר כמו שהוא. אם אתה חושב את זה … תודה! אך אנו יודעים שיש הרבה תחומים שיכולים להשתמש בשיפורים ותמיד צריך להיות מעודכן במשאב נסיעות טוב ולהסתובב ברכישה כדי לוודא שהוא תקף ועדיין רלוונטי ב 100%.

1. העיצוב

אני שמח מאוד מהמראה האמיתי של הבלוג שלנו, אבל חלק מהקוראים הסבירו שיש כמה בעיות עם הפונקציונליות של האתר ואני בהחלט יכול להבין את זה. ההערות החיוניות ביותר שהמשכנו לשמוע היו שלא קל למצוא פוסטים ישנים יותר, הצבע הכחול בהיר קשה בעיניים והאתר לא תמיד נראה טוב במכשירים ניידים.

כדי לתקן בעיה זו, שכרנו מייד את המעצב שלנו, סקוט מ- ELDO Design Design והוא היה במסלול כדי לעזור לנו להפוך את הבלוג לידידותי למשתמש בהרבה.

לרוע המזל, סקוט נאלץ לצאת מהפרויקט מסיבות אישיות, כך שבינתיים שכרנו מעצב עצמאי שיעזור לנו עם כמה אלמנטים חיוניים. האתר החדש יהיה מגיב לנייד במאה אחוז והפריסה תהיה פחות עמוסה, מה שהופך אותו לפשוט יותר לקרוא.

אנו ניצור גם כמה דפי נחיתה חדשים עם ההודעות הישנות שלנו ונעשה כל מה שכוחנו כדי להבטיח שתוכל למצוא בדיוק את מה שאתה מחפש כשאתה מגיע לאתר שלנו.

אנו נפטר מהתפריט הנפתח המעצבן ולנסות להפוך אותו לפשוט יותר להציג הודעות ותוכן חיוני במכשירים ניידים וגם בשולחן העבודה.

עברנו גם צעד אחד עוד יותר ושדרגנו את חבילת האירוח שלנו, מה שמרמז שהאתר צריך לטעון הרבה יותר מהר.

2. מסחריות הבלוג

באחת השאלות שלנו, שאלנו אם מישהו חשב שהבלוג שלנו הוא “סלי” מדי או תחושה מסחרית מדי. יש אנשים שהזכירו כי הם הרגישו שהאתר היה בפרסומות עליו.

האמת היא שבאמת אין לנו מודעות באתר שלנו וכמעט ולא מנהלים אותן. בעוד שבלוגים רבים מצליחים מכוסים במודעות באנר ומבצעים מהבהבים, שמרנו על כביש עזים על הכביש נקי ככל האפשר.

כל מודעות סרגל צדדיות או תמונות באנר ברחבי האתר אינן ממש מודעות. הם פשוט מפרסמים את ההודעות שלנו כדי לנסות להפנות את הקוראים למשאבים החיוניים הטובים ביותר / רבים שלנו.

הסיבה לבלוגים אחרים יש מודעות אלה היא מכיוון שהם יכולים להרוויח את הבלוגרים כסף, אך אנו חשים כי אי הנוחות של באנרים מהבהבים לא שווה את זה, כך שאין לנו אותם באתר שלנו. במקום זאת, יש לנו כמה קישורי שותפים המסייעים להרוויח לנו הכנסה.

אנו ממליצים רק על שירותים בהם אנו משתמשים, או כאלה שלדעתנו יעזרו לקוראים שלנו ולעולם לא נמליץ על שום דבר שלא נוכל לאשר בו לחלוטין. אנו עדיין מנסים להבין היכן אנשים ראו מודעות באתר שלנו.

To rectify a possible issue, we are going back on our older messages to make sure that there are no ads and that the services recommended are still relevent to travellers and don’t come across as “pushy” in any way.

אנו רוצים להמליץ ​​על שירותים שאנו מוצאים מועילים, לא לכפות או לשדל את הקוראים שלנו בשום דרך.

3. blogging content vs travel Content

We’ve been on the fence about writing too numerous articles about “travel blogging” rather than just writing about travel. This is a hot topic for us because this blog is all about “turning travel into a lifestyle” and in our experience, the best way to do this is by starting a blog.

From our survey, we found that a unexpected 56% of our readers don’t have a blog, but they are interested in starting one.

This doesn’t imply that we’re going to clutter our newsletter and feeds with tons of “How To Be a better Blogger” posts, because we know that the other half of people are much more interested in travel tips, how to save money and destination inspiration.

We will be adding a few much more messages about wהתחלנו את בלוג הנסיעות שלנו, איך התחלנו וכמה אנחנו מרוויחים ממנו, להראות לאנשים שבלוגים באמת יכולים להיות מקור הכנסה אמין.

יחד עם זאת, אנו רוצים לייצר מדריכים אפיים הרבה יותר, כיצד להתחיל ולהתחיל הודעות על נסיעות. אז אנו שוקלים להעסיק כמה סופרים על עזים בדרך כדי לעזור לנו ליצור תוכן נהדר הרבה יותר.

כמובן שנצטרך להטיל וטרינרים סופרים חדשים ולוודא שהמאמרים שלהם יהיו בעלי תשלום לתוכן הנוכחי באתר זה.

כל זה אומר שבחודשים הקרובים יהיו הרבה יותר פוסטים שיוצאו מעיזים על הכביש.

4. הסרטונים שלנו

אחד ההיבטים של הבלוג הזה שתופס הרבה מזמננו הוא יצירת וידאו. אם אי פעם בדקת את ערוץ YouTube שלנו, תדע שמאמץ רב עוסק ביצירת סרטוני היעד שלנו ויומני נווד דיגיטליים.

סדרת YouTube שלנו, Goatlife TV פועלת עכשיו כמעט שנתיים, מפרסמת סרטון חדש בכל שבוע. זה ללא ספק היבט אחד בבלוג שלנו שלא זוכה לתשומת לב רבה (או מרוויח כסף), אלא כזה שאנחנו אוהבים לעשות.

אנו מרגישים שסרטונים שבועיים הם הדרך הטובה ביותר להראות לאנשים איך החיים נודים דיגיטליים וגם הדרך הטובה ביותר שלהם להשוויץ ביעדים, אנשים, מבטאים, תרבות ואוכל.

אנו נמשיך ליצור סרטונים בערוץ היוטיוב שלנו לעת עתה ונשמח אם תוכל לבדוק אותם מדי פעם, להגיב עליהם ולעזור לנו לשפר אותם.

לא הוספנו הרבה על הסרטונים שלנו לסקר, אבל משוב כלשהו יהיה נהדר. תודה!

5. סוגי מטיילים

למעשה התעניינו מאוד בסוג המטיילים שמבקרים באתר זה. באופן לא מפתיע, אתה הרבה כמונו. גילינו שבמובנים רבים משכו את הקוראים שכנראה היינו אוהבים לצאת ליין אדום עם … וזה ממש מגניב!

41% מכם בוחרים להישאר באכסניות, 27% כמו מלונות ו -27% נשארים בדירות. זה דומה מאוד לתדירות שאנחנו נשארים בכל אחד מהם. בדרך כלל אנו נשארים באכסניות והפעם אחרת די מפוצלת בין מלונות לדירות.

הבית שלנו במלטה
דבר אחד שנדהמנו ממנו הוא שרבים מהקוראים שלנו יוצאים לטיולים שבועיים, במקום נסיעות לטווח הארוך. אנו חושבים שזה בגלל שרבים מכם מצפון אמריקה ורק חולים לחופשה לשנה.

היינו באותה צורה כדי שנוכל להזדהות לחלוטין! העובדה שרבים מכם גם מעוניינים להקים בלוג, מראה שכנראה הייתם נוסעים יותר אם הייתם יכולים להרוויח כסף תוך כדי כך. וזו הסיבה שאנחנו כאן!

עם זאת, אנו הולכים להתחיל לפרסם הרבה יותר “מדריכי שבוע” לכל עיר / מדינה בה אנו מבקרים. ככה, אם מישהו מכם מתכנן חופשה של שבוע, תוכלו להשתמש במסלולי הטיול שלנו ובהצעות שלנו שיעזרו לכם לתכנן את הטיול האידיאלי.

הסקר הראה גם כי 14% מהקוראים מעוניינים באוכל ויין, 32% טיולים וחוץ, 18% הרפתקאות ותרבות והיסטוריה של 36%. אני בטוח ש 99% מכם בדיוק כמונו והיו בוחרים “כל האמור לעיל” אם זו הייתה אופציה!

לרוב הקוראים יש למעשה גם תקציב נסיעות דומה לנו (בין 30 ל 50 $ לאדם ליום). אנו מודעים לכך שלרבה אנשים יש תקציב נמוך יותר מכיוון שהמדריכים שלנו מכוונים בדרך כלל למטיילים בתקציב.

We will start to include much more information about all budget ranges to help people better choose where to stay, what to see and how to get around.

In Closing

We’re so pleased that we chose to do this survey. We’re now going to make it an annual event. each year we’ll ask you men 10 questions and give away a prize to one lucky person who completes the survey.

The data is priceless for us because it will help us to improve this blog and make it better for you.

We want this blog to be the supreme online resource for anybody who wants to leave the normal 9-5 life behind and explore the world full-time. We also want it to be a great place for travellers to communicate, share ideas and learn about new destinations.

In the coming months we’re going to be spending a lot of time going through all of your reactions and trying to make this blog better.

As we just travelled through Eastern Europe for a few months, we’re going to go back on our notes from the region and publish some epic guides, what to do’s, how to’s, one-week itineraries, preferred hostels and must-see articles, so stay tuned.

We also have lots of great content coming from Malta and there will be much more messages about how to be a successful online entrepreneur andכיצד למצוא משרות ולהרוויח כסף מעבר לים.

תודה לך כל כך הרבה על קריאת ועזרת לנו לשפר את הבלוג שלנו!

בכנות,

ניק ודרייט

כמו מאמר זה? להצמיד אותו!

הצהרת אחריות: עזים בדרך היא מקורבת באמזון וגם שלוחה עבור כמה קמעונאים אחרים. פירוש הדבר שאנחנו מרוויחים עמלות אם תלחץ על קישורים בבלוג שלנו ורכישה מאותם קמעונאים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *