SIWA OASIS לתוכנית תקציב תרמילאים

SIWA הוא הרבה יותר מאשר נווה מדבר בים חול מעולה, זה נווה מדבר בים של המודרניות. אחד המקומות המעטים על פני כדור הארץ שבו העולם החיצון עדיין לא לגמרי מושחתים, כמו גם להרוס. ההדפסים הכחולים נעשו כמו גם את ההטלה הבלתי נמנעת של העולם שלנו על שלהם החלה.

בקרוב ייבנה מסוף טיסה, המלונות יתפרצו מהחול, כמו גם כבישים סלולים יחליף את שבילי העפר לאורך אואזיס. עם זאת, עכשיו זה נשאר כמעט כפי שיש במשך אלף שנים. חמורים עדיין עולים על מכוניות ומשאיות ממש, כמו גם נראים עגלות גוררים בעודם מיילבים בקול רם את תלונותיהם.

מבצר, שפותח 800 שנה לבוץ, כמו גם מלח, נשאר במרכז העיר סיווא. מבנה עתיק שעשוי היה להם את הקסם, כמו גם פרטים של דיז’ן, עיר בוץ במאלי.

חם כמו גם chilly springs נראה בכל רחבי נווה מדבר, כמו גם לתוך ים חול מעולה המקיף אותו. אגם משמעותי בקצה העיר הוא rimmed על קצה אחד על ידי דיונות מדבר מעולה, אחד האזורים הגדולים ביותר, כמו לפחות לחקור לפחות על הפלנטה שלנו. חורשת דקל מקסימה יושבת במרכז הנווה מדבר עם 300,000 עצי דקל, כמו גם 70,000 עצי זית כל ציור מחיה מ -300 ספרינגס באזור. כמו גם בין כל זה הם כמה אנשים הכי טובים יש לנו אי פעם נתקל בנסיעות שלנו.

בוץ, מבצר, סיווא, טאון, עם, נווהע, רקע
ניק הליכה עם המצודה בעיר סיווא
הימים שלנו בילו בעיקר רק לבדוק את האזור, כמו גם להבין את המקומיים. אנחנו גם בילו יום בחוץ בים חול מעולה ב 4WD. הנהג היה נהדר מאוד לניווט את הדיונות במהירות העליונה.

כמה פעמים האמננו שאנחנו הולכים להתכפוח עם זאת הוא המשיך לנהל כפי שאנחנו מחמקים את הדיונות הגדולות. אנחנו גם נעצרו, כמו גם ניסו חול העלייה במורד הדיונות שראו כמעט בלתי אפשרי לעמוד בתנאי פיסת דיקט שסופקנו ללוח. כאשר אנו מסופקים לבסוף, כמו גם בחרו לשבת על זה טסנו לאורך הדיונות, כמו גם בדרך כלל נפלו בתחתית.

לנו עם חברים טובים קנדיים שלנו – טוני & ברני – מוכן ללכת 4 × 4’ing בים חול מעולה

דיונות חול מדהימות של ים חול מעולה, סיווא אואזיס, מצרים
ניק מנסה את חול העלייה למטוס בים חול מעולה
עזים על הכביש בים חול מעולה, סיווא אואזיס, מצרים
בימים אחרים חקרנו רק כמה מעיינות חמים, כמו גם קרירי באזור. אחד מהם היה ממוקם ליד אגם יפה, אז אנחנו שוחקים, כמו גם לראות את השמש שנקבעה על סיבוב של ששה (צינור מים מצרי עם טבק בטעם תפוח).

אנחנו שכרנו אופניים כמעט כל יום, כמו גם לא יכול לקבל הרבה יותר מבלי שמישהו מזמין אותנו לבית הבוץ שלהם לתה. לא מתי נקבל את התפיסה שהם רצו משהו הרבה יותר מאשר החברה שלנו. זה היה כל כך מרענן רק להיות מטופלים כאנשים ולא סימנים של הדולר. עם הערבית המוגבלת שלנו, כמו גם האנגלית המוגבלת שלהם, אנחנו יכולים רק לדבר על המקום שבו היינו בדיוק כמו בדיוק איך הבית שלנו היה, אבל זה היה רק ​​מספיק כדי להתענג בתה, כמו גם ציטוט שלנו פרידה.

ביצוע ארוחת צהריים טרייה באואזיס, סיווא אואזיס, מצרים

עזים על הכביש נהנה שקיעה ב Siwa Oasis, מצרים
שקיעה מעל אואזיס, סווא אואזיס, מצרים
צנרת ששרה בשקיעה – סוואה נווה מדבר, מצרים
אנשי מצרים הם כל כך נדיבים מאוד. יש להם כל כך הרבה, כמו גם להציע כל כך הרבה. כמה מבתיהם של העם הם למעשה רק קוביית בוץ עם כמה שמיכות, קומקום, כמו גם כמה כוסות.

אבל הם כל כך מהר להציע לך כוס תה כמו גם יש לך לתוך בתיהם. מעולם לא הרגשנו כל כך רצוי במדינה זרה. בחור אחד שפגשנו, אחמד, אפילו הזמין אותנו למיקום שלו כדי שיגרום לנו לארוחת ערב מצרית קונבנציונלית.

הוא הבין אותנו רק כמה ימים, אבל היה כל כך נרגש שיש לנו שהוא התכונן לכל יום. הוא עשה עוף צלוי טעים עם כל התיקונים, תפוחי אדמה תפוחי אדמה, סלט, אורז, כמו גם מרק … מדהים!

הוא היה מחייך כשהוא הניח את השולחן, כמו גם לאורך כל הארוחה שדיברנו על החיים בסיווא, בדיוק איך מטופלים נשים, מה שהוא רוצה בחיים, כמו גם נכנס למה הוא מביא קונדום בכיסו! מאוד לא צפוי בדיוק כמה דומה ארוחת ערב מדברית יכול להיות בהשוואה לאחד בקנדה. זה היה אחד חוויות הנסיעות המועדפות שלנו אי פעם.

ניק נהנה כמה תה כמו גם צ’אטים עם אנשים אזוריים ידידותיים של סיווא אואזיס, מצרים
ידידנו החדש, אחמד, מבשיל את ארוחת הערב בביתו. סיווא אואזיס, הגִיוּם

הארוחה הטהורה אחמד מבושל עבורנו. סיווא אואזיס, מצרים
נהנה מאחד מעיינות חמים רבים באואזיס – סיווא אואזיס, מצרים

דאריזון נהנה מטבול בקליאופטרה חמה ספרינגס, סיווא אואזיס, מצרים
סיווא באמת הוא נווה מדבר. זה מה שחזהנו נווה מדבר להיות כל כך הרבה יותר. גילינו כל כך הרבה כאן על העם המצרי, כמו גם את האמונה האסלאמית.

דברים משתנים בכל המדינות הערביות האלה, כמו גם שיטות אפילו בסיווא. עם זאת האנשים תמיד זהים. הם ידידותיים, אדיבים, כמו גם נדיבים מעבר להבנה. זהו גן עדן, זהו אואזיס סווא במצרים.

מצרים נסיעות בלוגים

תקציב תוכנית תרמילאים מדריך למצרים

כמו פוסט זה? להצמיד אותו!

כתב ויתור: עזים על הכביש הוא שותף אמזון, כמו גם שותפים עבור כמה קמעונאים אחרים. זה מרמז שאנחנו עושים עמלות אם תלחץ על קישורים בבלוג שלנו, כמו גם לרכוש מן הקמעונאים האלה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *