ללגום את רוח טורונטו – מרוחקת רוח יורק

עם ניצוץ ובהבה, הלהבה מתחת לטורונטו סטילס חוזרת לחיים עם המזקקה החדשה הראשונה של העיר הפתיחה מכיוון ש -1933 מחוז המזקקה ההיסטורי חוזר לחברה שהיא מיועדת לה.

קל לדמיין חסימות ועגלות, כבדות עם חביות, רועשות על פני הקניון הסלול של הלבנים האדומות של מחוז המזקקה ההיסטורי. בימי הזוהר של שנות ה- 1800, החלק הזה של טורונטו היה ביתם של המזקקה המשמעותית ביותר של קנדה (ובשלב מסוים בעולם).

אבל כאשר מזקקת גודרהאם וורטס מכרה את נשמתה לחירם ווקר קו – יצרנית הוויסקי של המועדון הקנדי – בשנות העשרים של המאה העשרים, היא שימשה ספירה לאחור לסוף חיי מחוז המזקקה. עד 1987 החברה הייתה בהריסות, המחוז היה סגור והבניינים שלה נפלו לטרוף.

קדימה מהירה ליוני 2017 ומזקקת הרוח של יורק – שנקראה כך על שמו של יורק, שמה המקורי של טורונטו – פותחת את דלתותיה שהורשו לאחרונה.

מחוז המזקקה באותה תקופה היה רכזת תרבותית, אתר היסטורי וקניון במשך כמה שנים, אך רוח יורק החזירה את האופי האמיתי של מחוז רדבריק ויקטוריאני יפהפה זה.

מזקקת רוח יורק – הרוח האמיתית של טורונטו

הרוח של המזקקה של יורק מעוצבת להפליא בגבולות הרדבריק הוויקטוריאני. בעוד שהבעלים הצליחו לשמור כל כך הרבה מהבניין הישן, הגופי והרהיטים החדשים משתלבים בצורה מושלמת בחלל.

הבר הקטן לצד הוא נעים וחמוד, ואילו המוט הראשי בסביבתו במרכז החדר יוצר מספיק השפעה כדי להתמודד עם תקרה כה מוגבלת.

בדוק את ההליכה המהירה מאוד שלנו של המזקקה של רוח יורק:

לחץ כאן כדי לראות את הסרטון.

מסביב לחדר שולחנות ומציגים מדברים על האתר ומתן סחורה ומוצרים. אנחנו באמת אוהבים את העיצוב הספירלי של רוח הבקבוקים של יורק. זה אמור להפוך אותם לפשוטים יותר לשימוש כתצוגה!

אבל החלק המצטיין ביותר ברוח דלת המרתף של יורק הוא כמובן קיר הזכוכית הענק מאחור. מאחורי החלון המסיבי הזה עומדת המזקקה העובדת עצמה. אתה יכול לשבת על הבר ולראות את הרוחות שנעשות, וזה מדהים.

ובזמן שאתה יושב, למה לא לנסות מה הם עושים?

מה שונה ברוח יורק?

היו 4 רוחות זמינות כשהיינו שם. ג’ין, וודקה, ויסקי ואקווייט. אתה יכול לחשוב שזה כל הוגן סטנדרטי למזקקה, אבל יש הבדל מהותי אחד: כל הרוחות הללו עשויות מגרגרי שיפון של 100%.

Rye הוא מוצר מאתגר לשמצה לשימוש כרוח ולא שמעתי עליו בשום מקום שמשתמש בו עבור וודקה – ובוודאי שלא לכל המוצרים המוצעים.

גם הרוח של המזקקה הראשית של יורק מארק אומרת לנו שהם מייצרים גם את רוח הבסיס שלהם באתר, וזה מרשים. רוח בסיס היא כאב להכנה ומזקקות רבות פשוט רוכשות אותו מיצרנים.

מה לשתות במזקקת רוח יורק

לא כריסטינה וגם לא נהיינו באותו יום, אז היה לנו משוט טעימות כל אחד.

כל ארבע הרוחות היו טעימות, אבל נדהמנו ששנינו הכי אוהבים את הוודקה. יש הסבורים כי לוודקה אין טעם, אבל אנחנו יודעים שזה לא נכון. החברים שלנו מכינים וודקה פה קטנה בסידני מעידים על כך.

לרוח הוודקה של יורק יש מתיקות וקרמל יפהפיים שמעניקים גם למשקה מעט גוף. מאחורי הבר, חברנו החדש קרי אומר לנו שזה הופך את מרטיני מלוכלך נהדר.

הג’ין טוב, אם כי מעט אור על ג’וניפר. קרי אומר לנו שזה אידיאלי לנגרוני, ואני תמיד עומד על נגרוני.

האקוואוויט, שהוא רוח עדינה וקלילה, הוא מינתי והרבי, ורמזים לכוסברה עוברים. זה טוב עם טוניק ופרוסת מלפפון. מרענן מאוד.

לבסוף, לוויסקי גווני קרמל נקיים וטובים, ותוכלו לטעום את התבואה. זה עדיין די צעיר בגיל 3, אבל אני חושב שזה יתבגר היטב. בביצוע מיושן, הוויסקי הזה באמת מאיר, במיוחד בשבילי, כיוון שאני אוהב שיפון מיושן.

מעניין לציין כי ויסקי שיפון בקנדה, אין מדיניות לכמה שיפון המזקק משתמש בו, בניגוד לארה”ב, שצריכה להשתמש לפחות ב -51% שיפון במחית. אבל זה משתמש ב 100% שיפון. ובכן, בכל מקרה זה מעניין!

רוח יורק עלתה באש מהטהריסטים עבור הוויסקי שלהם, מכיוון שהם לא התיישנו את שחרורם הראשון במשך 3 השנים המינימליות. במקום זאת הם השתמשו בחביות קטנות, המתבגרות מהוויסקי מהר יותר בגלל מגע השטח היחסי.

אתה עדיין מקבל המון טעם שעושה זאת והמוצר עדיין אותנטי, אבל מדיניות היא מדיניות שאני מניח. יהיה מעניין לראות מה קורה מזה.

נשמח לחזור ולנסות את רעיונות הקוקטייל שלהם עם הרוחות האלה. כשהיינו שם, הם עדיין חיכו לרישיון שלהם למכור משהו הרבה יותר מדגימות טעימות. עכשיו אני בטוח שתוכל לנסות אגם כאן קוקטייל או שניים.

מחוז מזקקה היסטורי

לטורונטו יש המון מה לראות ולעשות, ואפילו הרבה יותר לאכול ולשתות, אבל ביקור במחוז המזקקה שווה את הטיול. ככל ש- Gooderham ו- Worts מזקקה – מייסדי החלק הזה של העיר – גדלו באמצע 1800, הם נאלצו לבנות הרבה יותר מבנים.

בחקירת הרחובות Redbrick, גילינו פסלים, חנויות ומסעדות שהוסתרו, בתוספת אולם הבירה והגפירה של מבשלת רחוב מיל. טוב לנגיסה לאכול ואפילו טוב יותר לחצי ליטר בירה, לפאב ‘הגרמני’ העמוס הזה יש המון על זה. אתה יכול אפילו להזמין טיול כדי לבחון מקרוב את המבשלה כשאתה שם.

והפקח על פסטיבלים ואירועים שמתרחשים ברחבי מחוז המזקקה. בדרך כלל קורה משהו במה שנראה לרבים כמקום הראשון של קנדה לאמנות, תרבות ובידור.

מאז שנת 2003, כאשר אתר זה פעם אחת נפתח מחדש, מחוז המזקקה נתן למבקרים טעימה של אונטריו הוויקטוריאני. עם פתיחת המזקקה של רוח יורק, היצירה הסופית בסיפור הפלוכז הארוך של האתר הזה מתאימה למקומה. ואיזו תמונה יפה זה.

אם אתה שמח בסיפור הזה, אתה צריך לבדוק גם:

-איפה לאכול בטורונטו-5 מקומות ביקור חובה
– אנגלי, סקוטי ואוסטרלי נכנסים למזקקה …
– מאחורי הקלעים של יצרני ויסקי מלאכה אוסטרלים

נסעת לטורונטו? מה החלק המועדף עליך? האם יש מקום בו היית בו קיבל חוזה חיים חדש? ספר לנו על זה בתגובות.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *