בתמונות: מקדש דלונגדונג באואן בלילה בטאיפיי, טייוואן

החושך כבר התחבר כשמגיעים למקדש דלונגדונג באואן, מקדש אמונות דתיות של טייוואן. האתר פותח בין השנים 1805 עד 1830 על ידי חמולות מחוז טונגן שהועבר לימים לטאיפיי, המספק לו את שמו באואן, המציין “להבטיח את אלה של טונגן.” המקדש נכלל בפרסי המורשת של אונסק”ו אסיה-פסיפיק לשימור מורשת תרבות.

במהלך הבניין שלו כמו גם ימיו הראשונים, מומן מקדש Baoan על ידי ארבעה חמולות: הוואנגס (שתרמו את האדמה), הצ’נס, הצ’אנגס, כמו גם ה- TSAI. כמו כן, הם זוכים לזכותם בגלל התפתחות של מה שהובן אז כ” 44 קאנס “(או 44 חנויות), שבסופו של דבר היו מרכז שכונת דלונגדונג באותה תקופה.

מקדש באואן
מקדש באואן
מקדש באואן
מקדש באואן
מקדש באואן
מקדש Baoan מעריך את באושנג דדי, אל הרפואה בטאואיזם כמו גם אמונות דתיות בעם הסיני כמו גם קדוש של שושלת המנגינה. זה באמת המקדש הגדול ביותר המוקדש לאלוהות בטייוואן. הוא כולל פריסה בת שלושה הול, סטנדרט של מקדשים סיניים: האולם הראשי, האולם האחורי, כמו גם דיאן סנצ’ואן (אולם הקדמי המשולש, מבנה החשמל). בצדדים שוכב מגדל הפעמון כמו גם האגף המזרחי/מערב.

“הסגנון האדריכלי של Baoan Temple מציג גם כן רקע אבות של מתנחלים מוקדמים”, משתף האתר הרשמי של האתר. “למשל, הגג מאמץ את מבנה העץ הסאנצ’ואן (שער המשולש) הסטנדרטי; רכס הגגות שייך לסגנון הפוג’יאן הדרומי; הרצפה כמו גם משטח הקיר מכוסים לבנים אדומות רחבות ודקות כמו גם אריחים … מבנה המקדש גם מסכים עבודות אדריכליות עדינות של אומנויות, כמו גילופי עץ, גילופי אבן, רישומים צבעוניים, פסלי חימר, כמו גם צלמיות צ’יין-ניאן (חתוך כמו גם דבק). ”

מקדש דלונגדונג באואן
כתובת: מס ’61, רחוב חמי, טייפה סיטי, טייוואן
מספר איש קשר: +886 2 2595 1676

רעיונות נוספים ב- YouTube ⬇️⬇️⬇️

פוסטים קשורים:

שוק שילין לילין: איפה לאכול בטאיפיי, טייוואן

טייפיי: 10 המלונות המובילים מתחת ל 50 $

10 דברים חינם להופיע בטאיפיי, טייוואן

לדוגמא תוכנית נסיעות של טייוואן (4-5 ימים)

מסלולי טיול לדוגמא עם הערכות תוכנית תקציב: 1-7 ימים

מסלולי טיול טייפיי-הוליאן מדגם: 3, 4, 5, 6, 7 ימים

מסלול טיול טייוואן: 20 דברים לעשות כמו גם מיקומים ללכת אליהם

טייפיי לטאיצ’ונג באוטובוס וברכבת: ממרכז העיר טאיפיי וטויואן שדה תעופה

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *