עדיף על דינוזאורים … פרפרים, טרנטולות כמו גם ג’וקים מושכים משקי בית

משקי בית במילוט בוחרים חרקים על דינוזאורים. לבאגים אין שיניים גדושות ואכילת גבר, עם זאת יש להם ערעור משלהם, כולל רגליים שעירות, כנפיים צבעוניות בצורה מבריקה, כמו גם ניידים למראה מגעיל.

בתי פרפר, המיקום האחרון והגדול ביותר לראות חרקים, צצים ברחבי ארצות הברית. ישנם הרבה יותר מ- 40 מהגן הטרופי המקורה שבהם פרפרים מתנדנדים, לוגמים על צוף כמו גם ליהנות מעסקיהם של אינספור אינספור כל שנה.

קרדיט צילום: שרון סייברט

ביתן הפרפרים של ווסטמינסטר קולורדו כמו גם מרכז החרקים הוא טיול פשוט משדה התעופה של דנוור ברחבי העולם. הרבה יותר מ- 700 פרפרים, המיובאים מרחבי העולם, עפים חופשיים לחלוטין סביב שבילי הסלולים של הקונסרבטוריון שלהם. המבקרים מתייחסים לא רק לפרפרים, אולם באופן דומה לקולקציית הצמח שלהם המציעה אוכל כמו גם מחסה לחרקים מכונפים.

“הזחילה-א-ראי-אם” הנוספת שלהם מוקדשת לכל הדברים הרב-רגליים. הצעירים מקבלים התרגשות כמו גם מדבקה חופשית לחלוטין כשהם מחזיקים את רוזי, טרנטולה של רוזאיר צ’יליאנית. הורים שמקבלים גוש אווז על האמינים של באגים בבית עשויים לא לאהוב את ג’וקי הדגסקר המנערים, אולם הצעירים זוכים לשמוע את רעש הלחיצה הפנטסטי שמגיע מהחורים בגופו של המקיר. אלפים, מקלות הליכה, חיפושיות סטג כמו גם עקרבים הם גם נוצרים מוצגים.

מעטים הדברים מדהימים כמו לראות פרפר מתגלה. בית הפרפרים של סופיה מ. סאקס ליד סנט לואיס, מיזורי, רואה חלונות מלאים בקריסליס רבים הממתינים לבקוע כמו גם לעוף בחינם לחלוטין בקונסרבטוריון 8,000 מטרים רבועים. מלבד היותם מחזיקים למעלה מ -1,000 פרפרים, הסביבה הטרופית מבצעת גם יותר מ -150 מינים של צמחים טרופיים שונים.

אולם התצוגה שלהם מחזיק מופעים משתנים תמיד הקשורים לכדור הארץ כמו גם את החרקים שהוא שיחות טלפון הביתה. הכי טוב מחוץ לדלת הכניסה, צעירים מטפסים סביב פסל קטרפילר באורך 30 מטר, כמו גם הורים עומדים מוכנים עם המצלמות שלהם לתמונות מפלט פנטסטיות.

תצוגת הפרפרים הגדולה ביותר בעולם לטווח הקצר שוכנת בגני פרדריק מייג’ר וכן בפארק הפסלים בגרנד ראפידס, מישיגן. בכל אביב הגן מחזיר את האוריינטלי הבולט ביותר כמו גם דרום כמו גם פרפרים מרכזיים אמריקאים לטוס חופשי לחלוטין בקונסרבטוריון הטרופי שלהם. כמו בתים רבים של פרפרים כמו גם תערוכות, הם מציעים פעילויות מיוחדות למשקי בית מדי שבוע בשילוב עם התערוכה.

הקונסרבטוריון מציע נוף מקרוב של פרפרים ששותים צוף מפרחים. ילדים מצחקקים כשפרפר בוחר לנחות על אף או כתף, כמו גם ההורים מקבלים את סיכוי התמונה לכל החיים.

הטמפרטורה בבית פרפרים נשארת בין 70 כמו גם פרנהייט של 78 מעלות, כל השנה, מה שהופך אותה למיקום בולט במיוחד אליו גם במהלך חודשי העונה הקרים והמושלגים.

אין שיטה אחרת להתקרב לפרפרים כמו גם לחרקים אחרים. מקרוב כמו גם אישי, פרפר (ואפילו טרנטולה), הופכים את המפלטים לבלתי נשכחים לבלתי נשכחים.

קָשׁוּר

סינסינטי באביב: מופע פרפרים בחובבי הקונסרבטוריון קרוהן, צריך לתכנן הגירה שנתי לסינסינטי כדי לראות את מופע הפרפרים השנתי בקונסרבטוריון קרוהן. כל שנה כולל נושא חדש; לעתים קרובות הנושאים מציגים פרפרים ממדינה ספציפית. המופע של 2012 הוא “על כנפי הרמוניה: פרפרים של העולם” כמו גם הוא פועל עם 24 ביוני …
20 במאי 2012 “פוסט אורח”

הישאר כמו גם לשחק באוהיו ציין בקתות של פארק הצטרף עם קומץ של מפרט המאפשר גישה חופשית לחלוטין לכל מערכת הפארק שלהם, תושבי המבקרים באוהיו מונעים לטייל, לאופניים, לסירות, למחנה, כמו גם שחקו את השיטה שלהם על נתח גדול של המערב התיכון. יותר משבעים פארקים בשלמות, תשעה יש אכסניות בבעלות המדינה-שמונה מהם …
5 באוקטובר 2011 ב”לינה ”

ביקור במיאמי כמו גם בהוואנגנטלמנים של סיביות בהתקפים לבנים כמו גם כובעי קש מטיילים ברחובות, פועם מוזיקה עם פעימה לטינית או אפרו-קובנית קונבנציונאלית, שופכת מחסנים, כמו גם הארומה של קפה קובני, חזיר מטוגן גם כן כמו שעופות צלויים באוויר. זה יכול להיות רק “הוואנה הקטנה”, מובלעת של מיאמי, …
16 בספטמבר 2019 “חופשות חוף”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *