חקר את אזור אגמי האצבעות במדינת ניו יורק

אגמי האצבעות משתרעים על פני מדינת ניו יורק המערבית, מה שהופך אותם ליעד נהדר לחקור ברכב. יש יין טוב, בירה ואוכל, הנוף יפה ובעיירות יש פעילויות מסודרות שילדים והורים ייהנו שניהם. אה, ותמצאו גלידה מקומית טובה בכל מקום!

שלוש העיירות הללו הן נקודת קפיצה טובה לחקירה. הנה מה שאהבנו בהם.

העיירה: איתקה

היכן לשהות: יש פונדק הילטון גארדן מעבר לפינה מהקומונס, הטוב ביותר במרכז העיר. יש לו בריכה מקורה קטנה ונוחה לכל מה שתרצו לעשות. אם אתה בוחר משהו עם אופי מקומי אתה יש פונדקים, צימרים וקוטג’ים להשכרה בעיר ובאברי.

למה אתה הולך: בילינו זמן טוב בקמפוס באוניברסיטת קורנל. הלכנו למטעים, גן בוטני שפנה אפילו במארס העגום, ובמוזיאון האמנות ג’ונסון, שיש בו אוסף אקלקטי קטן ונופים נהדרים של אגם קייוגה מהקומה העליונה. בר החלב בבית הספר לחקלאות מוכר גלידה טרייה ועשירה מאוד מתוצרת סטודנטים, כמו גם יוגורט, גבינה וחלב שוקולד.

מפלי טאוגנוק

יש מספר עצום של פארקים בקרבת מקום להליכה וטיולים רגליים; מפלי Taughanok פופולרי בקרב משפחות עם השביל הקצר והשטוח שלו ומפל מצטיין. הבת שלי, אז 6 וחצי, אהבה את גן הילדים של איתקה, גן שעשועים לטווח חופשי שיש בו גינה קטנה ושוק בחודשי הקיץ. היא התנדנדה מחבלים, טיפסה על חבילות חציר והשתמשה בקרשים כדי להכין גשרים מעל שלוליות בוץ (בואו לצפות להתלכלך ולרטוב).

גן הילדים של איתקה

מה לאכול: לאיתקה יש תנועה חזקה של חווה עד משקפת וקל למצוא אוכל טוב. אכלנו ארוחת ערב טעימה, עונתית וידידותית לילדים בבית נורת’סטאר. אהבנו גם את חדר ה- Taproom של Ithaca Beer Co. על הבישורים והאוכל החדשניים שלו שהיה פשוט, טוב ומקור מקומי, אפילו בתפריט של הילדים. בחודשים חמים יש פטיו עם שדה ענק שילדים יכולים להתרוצץ.

חייבים לנסות גלידה: משקאות המזרקה ב- Life’s So Sweet הם יצירתיים ומעולים לשיתוף.

העיירה: קורנינג

איפה להישאר: נשארנו ברדיסון, שהרגיש בגלל מהפך אופנה. אבל יש לו חדרים נוחים ובריכה מקורה לילדים. זה מרחק הליכה מכל מה שתרצה לעשות בעיר.

למה אתה הולך: הפעילות החובה המוחלטת היא מוזיאון הזכוכית של קורנינג. אגף אחד בוחן את מדע הזכוכית; השני מסתכל על זכוכית אמנותית ברחבי העולם ובמשך מאות שנים. השילוב מייצר מוזיאון מובחן באמת. ההפגנות המפוצצות זכוכית הן קסומות. שמרו מקום להכנת מזכרת זכוכית משלכם; ילדים יכולים למזג זכוכית ומבוגרים יכולים לנסות לפוצץ. זה לא יקר למה שזה ושמחנו עד כמה פרויקטים של אור הלילה, השעון וקישוט חג המולד שלנו התבררו.

מה לאכול: הלכנו לקורנינג ביום ראשון וכמה מקומות מומלצים נסגרו. בית הקפה העולמי הישן היו בעלי כריכים טריים וחומוס. השולחנות היו מעטים ומלאים אז אכלנו בחוץ בכיכר הסמוכה. Co Street Brewing Co ושלוש הציפורים היוקרתיות היו על הרדאר שלנו בגלל התפריטים הנאה שלהם ובחירות הבירה המקומיות והיין האדום, אבל לא הגענו אליהם.

חייבת לנסות גלידה: Dippity do dah אופה קונוסים וופל משלו ומקבל אותה חלב מקואופ-אופ מקומי. נסה סיכות כמו שוקולד ושבב נענע או אפשרויות עונתיות כמו Eggnog ובייקון מייפל.

העיירה: ווטקינס גלן

היכן לשהות: מלון הארבור הוא שופע אבל שווה את זה. ישיבה ליד בור האש החיצוני, משקיפה אל אגם סנקה, לוגמת כוס ריזלינג מקומית בזמן שבתי התהפכה בפטיו גדול גרם לי להרגיש ממש הרחק מהכל. יש לו בריכה מקורה, חדרים יפים והיא הטובה ביותר בעיר.

למה אתה הולך: האטרקציה העיקרית בווטקינס גלן היא מסלול המירוץ של גלן; העיירה הזעירה עולה על גדותיה כשיש מירוצי מכוניות. בסופי שבוע שקט יותר יש טיולים רגליים, רכיבה על סוסים, טעימות גבינה וטעימות יין הכל תוך מספר דקות מהעיר. כרמי לייקווד, כעשר דקות מחוץ לעיר, יש פינת משחקים של ילדים וגן שעשועים חיצוני כדי להעסיק את הקטנטנים בזמן שאתה מדגימה את היינות הלבנים הטובים שלהם.

מה לאכול: מקומות רבים הם מזדמנים וידידותיים לילדים. היה לנו מחיר פאב ממוצע בממוצע בבית הקפה Wild Ginger (שולחנות האחוריים שקטים יותר). אילו היינו נשארים לילה נוסף היינו פונים לתחנת נמל סנקה, מפרק פירות ים בתחנת רכבת המוסבת עם נוף טוב לאגם.

גלידת חובה: הקונוסים הטובים ביותר בטיול זה הגיעו מהפונדק הקולוניאלי. וניל הדבש שלי היה קרמי, עשיר ולא מתוק מדי.

זו רק נקודת קפיצה לבחינת אזור אגמי האצבעות של ניו יורק. מקווה שתזכה לראות את זה בקרוב!

איילין גאן הוא העורך של המשפחות Go! והמייסד של #MomtravelChat. אתה יכול לעקוב אחריה בטוויטר, בפייסבוק, באינסטגרם או בפינטרסט.

קָשׁוּר

פירנצה: ליבו של פלורנס המרכז אורגון, אורגון בנוי סביב העיקול האחרון של הסויסלהnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *