הר Sanctuary-כלוב לעולם החיצון

עומד כמו אי בים ידידותי לסביבה של שממת וואיקאטו, הר Sanctuary הוא שמורת הטבע העליונה לפלורה ילידת ניו זילנד כמו גם עולם החי. טיול על המסילה ברחבי Haven Haven זה כמו צעד אחורה בזמן לגיל לפני שבני האדם הגיעו לכאן אי פעם.

מאז שנת 1912, Maungatautari-השם המאורי עבור הרמה של 50 ק”מ זו של 800 מ ‘-הר-היה שמורת טבע. עם זאת לא היה עד 2001 החזון לתפקיד מדהים זה באמת לקח עור וגידים.

עם שילוב סימפוני של שימור זהיר, הנדסה פנטסטית כמו גם שתל קשה של OL, הר Sanctuary הוא גן עדן למינים ילידים. לא רק שזה בית גידול נטול סיכון עבור ציפורים לא שגרתיות כמו גם צמחים, זהו מיקום נפלא ונינוח עבור המבקרים למצוא כמו גם לחוות את הטבע הניו זילנדי האמיתי.

בדוק את הסרטון המהיר שלנו של הר Sanctuary כאן:

לחץ ממש כאן כדי להציג את ה- VID דרך YouTube.

Maungatautari Mountain Mountain, כמו גם היער העתיק שלו, הוא כיום אחד המיקומים האחרונים הישארים תגלו קיווי פראי כמו גם סוגים אחרים בסכנת הכחדה כמו הקאקה, היחי כמו גם קוקאקו.

והכל בזכות מתחם מיוחד במיוחד. עם זאת הגדר אינה ממש כאן כדי לכלוב את הציפורים שבתוכו, אולם כדי להרחיק את כל בעלי החיים האחרים.

הר Sanctuary – כלוב לעולם החיצון

העומד בפני Sanctuary Mountain הוא אותו סוגיה בדיוק שכל ניו זילנד מתקשה: הציגו מזיקים לבעלי חיים.

בני אדם מופיעים רק בניו זילנד לפני כ -2,200 שנה. לפני כן, לא היו יונקים בשום מקום באיים – רק ציפורים כמו גם זוחלים.

אך עם האנושות הגיעו מכרסמים, יונקים טורפים כמו גם יצורים אחרים הפוגעים במערכת האקולוגית העדינה כמו גם עם מיני ציפורים מבוטלים.

הקיר הפנטסטי של Maunga

בהר Sanctuary Maungatautari יש גדר היקפית שעוברת את כל השיטה. באורך של 47 ק”מ, זהו אחד המחסומים הגבוהים ביותר-טק כמו גם הגדר הארוכה ביותר המוכנה בעולם.

יש לו כמה הגנות כדי להרחיק את המזיקים.

בגובה של יותר משלושה מטרים כמו גם עם החלק העליון המעוגל, הגדר עוצרת אפילו את המטפסים הטובים ביותר. 100,000 מ”ר הפלדה מתאימים יחד שהגדר מיוצרת ממנה כל כך בסדר, אפילו עכבר תינוקות ענק כדי לעבור.

וה’חצאית ‘הפוליאתן הקבורה’ שנמצאת מטר מתחתית הגדר דוחה את החופרים הנלהבים ביותר.

אז עם כל המזיקים במקום אחד, זה היה קרב התשה כמו גם מיצוי כדי לחסל אותם. עם זאת, 2014 ראו את הארנבים האחרונים כמו גם הארס עוזבים את המקדש.

זה סוף רשימה ארוכה של בעלי חיים לא רצויים שהוכנסו לסביבה עתיקה זו. צבי, חזירים, חמוסים, סטואטים, סמור, פוסומים, קיפודים, חולדות כמו גם עזים נעלמו עכשיו. נשארים רק עכברים, המתרבים במהירות, כמו גם בדרך כלל מעט לתפוס.

טיולים ביער ההרים העתיק

אפילו כמה צעדים בתוך קירות המקדש, אתה מרגיש שהסביבה איכשהו משתנה. וודא, זה קריר יותר מתחת לחופה. היינו שם ביום חם, עם זאת, כמה דקות פנימה כמו גם היינו אסירי תודה שיש לנו מגשרים איתנו.

אך ככל שרגלינו העמיקו אותנו עמוק יותר אל החורש, עלה עלינו תחושת שלום כמו גם שאלה עתיקה – רוחנית כמעט בהרמוניה שלה.

וכשחקרנו עוד יותר, ההר אמר לנו בשקט כמה מהטריקים שלו – ארץ חיה של יוקרה שופעת.

הרחק אל היער, מוסתר בין העצים הפנטסטיים כמו גם העצים העתיקים של ההר הוא מגדל החופה, אותו תוכלו לטפס כדי לספק לכם נקודת מבט שונה לחלוטין של הנוף.

מ -16 מ ‘למעלה אתה זוכה לראות את החיים בין החופה – השיטה רבים מסוגי הציפורים רואים את היער.

היה לנו מזל מספיק כדי להיעלם איתו על ידי מדריך מהר Sanctuary, שהיא השיטה הטובה ביותר לחוות את המקום המדהים הזה. המדריך שלנו, טלי, הצליח לדון כל כך עד שהחמצנו אחרת כשהלכנו עם היער.

טאלי גם הראה לנו היבטים נסתרים לתפקיד השימור שעדיין בעיצומה. ראינו בדיוק איך הם שומרים על מסלול כמו גם לוכדים את המזיקים לבעלי החיים שעדיין בביג בשמורה. כמו כן, כמובן, היא עשויה לספר לנו את שמות סוגי הציפורים שאנו עשויים לשמוע כמו גם לראות בהליכה שלנו.

ישנם מספר רצועות שלוקחות אותך עם המערכת האקולוגית המדהימה והמובחנת הזו. ממסלול מהיר של 130 מ ‘שנכנס ליער, כמו גם לחזור לטיול של יום שלם מעל ההר במשך 11 ק”מ, יש הרבה כאן למטיילים נלהבים.

הר Sanctuary זמין לאנשים עם כסאות גלגלים כמו גם לכיסאות דחיפה, עם פסי מתכות רחבים של 5 ק”מ. קחו בחשבון שמדובר בהר, כך שתעלו עלייה בשלב מסוים, כך שיש צורך ברמה ספציפית של כושר גופני כמו גם סיבולת.

האבטחה היא המפתח

הר Sanctuary הוא באמת מקום יוצא מן הכלל. כל כך סכנות רבות של מזיקיםהשימוש הוקם על ידי חשיבה חכמה באמת. המכשול הוא ללא ספק התמיכה העיקרית מצד בעלי חיים שנכנסים, אולם יש גם מסלול רחב בין הגדר כמו גם כל סוג של צמחים או עצים גבוהים בצד השני.

טלי הסביר כי אם עץ בתוך ההיקף נופל בגלל סערות כמו גם מוציא קטע של גדר, מהנדסים בשיחה נמצאים בערך 20 דקות משם בכל סוג של זמן לתיקון העבודה של המחסום.

וכדי להיכנס לשמורה, אתה צריך ללכת עם מערכת נעילה כפולה של דלתות, כמו גם את התיקים שלך נבדקים במצב של Stowaways.

להגיע להר Sanctuary כמו גם איפה להישאר

הר Sanctuary כמו גם מרכז המבקרים שלו הוא כשעתיים מאוקלנד וכן שעה מרוטורואה ברכב.

עם זאת, רק חצי שעה מקיימברידג ‘כמו גם ממלון הנלי המדהים, בו שהינו.

אתה יכול לראות את ההערכה המלאה שלנו כמו גם את ההליכה הווידיאו של הנלי כאן.

מכאן, אתה קרוב למערות תולעי הזוהר המדהימות של Waitomo כמו גם לחוויית רפטינג מים שחורים יוצאי דופן. כמו כן, ממש בהמשך הדרך היא סט הסרטים של הוביטון, שכדאי גם לבקר בו.

תוכלו לגלות הרבה יותר פרטים על כל החוויות הללו, כמו גם הרבה יותר באתר התיירות האדיר של Waikato כאן.

הר Sanctuary הוא חלום של ציר, גן העדן של מטייל כמו גם חוויה נפלאה לאלו מאיתנו שמענגים לשלום הטבע האידיאלי.

הלכנו להר Sanctuary כאורחי המילטון וויקטו NZ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *