לבד / יחד: 8 מיקומי צילום ב- UP DILIMAN

למרות שהם לבד / יחד, הסרט הרומנטי האחרון של Black Sheep, מוגדר בעיקר לדילימן, הוא לעולם לא יגרום לך להרגיש שלא נכלל. בסרט מככבים ליזה סוברנו ואנריקה גיל, שמגלמים איסקה (סטודנטית למעלה) וסטודנטית לרפואה UST שהתאהבה וחלמה רק כדי לטבוע במציאות הקשה והפוכחת של החיים.

אני בטוח שהרבה אנשים, אידיאליסטיים או מציאותיים, יכולים להתייחס לדמויות והמצבים. אבל אני מודה שכאיסקה בעצמי, הסרט לבד/יחד גרם לי להיות נוסטלגי בגלל כל אותם מקומות מוכרים. זה גרם לי לרצות לבקר מחדש בקמפוס ולחיות מחדש את ימי המכללה שלי!

אם ראית את הסרט ואתה רוצה לבקר במקומות שבהם היו לליזקן הרגעים הטובים ביותר שלהם, הנה הם!

אם עדיין לא צפית בזה, זה עשוי להכיל כמה ספוילרים קלים. אבל אם אתה מגניב בעניין, המשך לקרוא.

מה מכוסה במדריך זה?

גן שקוע
אולם פלמה
סגלגל אקדמי (מצעד פנסים)
אולם וינזונס
מעלה סין אדרנה
מוזיאון ורגאס
בעיטת עגבניות
נשיקת שוקולד
בונוס: המוזיאון הלאומי לאמנויות יפות
בונוס: טריוויה של מחקה
טיפים נוספים ב- YouTube ⬇️⬇️⬇️ פוסטים:

גן שקוע

אחרי “Oble” (פסל משחה), הגן השקוע הוא ללא ספק התכונה השנייה הבולטת בקמפוס UP Diliman. זה פתוח לכולם, כמו חבר מאוד נגיש שמוכן להקשיב לכל הטרדות והבעיות שלך. זה היה גם ביתם של הרבה חגיגה הוגנת של שבועות שמקלקל אותנו עם מוזיקת ​​OPM אהובה, אך גם מנה שנתית של “קפיצות ג’ולוגים”, למקרה שפספסת להיות אחת. ; עמ ‘

בסרט, הגן השקוע נעימה לאהבה הפורחת בין פח (ליזה) ל- RAF (אנריקה), וחולקת את חלומותיהם ותוכניותיהם לעתיד. זה שימש גם מקום של התבוננות כאשר דרכיהם חצו שוב לאחר מספר שנים.

אולם פלמה

Palma Hall, הידוע ביותר בשם “AS” (Arts & Science Inshing) ל- ISKOS ו- ISKAS, הוא המקום בו Freshies בדרך כלל לוקחים את נושאי ההשכלה הכללית שלהם. כל הקלעים של פח המשתתפים בלימודי אמנות שיעורים גדולים התרחשו כאן. אחד האזורים המפורסמים של פלמה הול הוא ה”צעדים ” – אותם צעדים קטנים רבים המובילים לשער הכניסה הראשי של הבניין.

סגלגל אקדמי (מצעד פנסים)

אם Up Diliman היה לב, הסגלגל האקדמי יכול להיחשב לאבי העורקים, העורק הגדול ביותר, ומשאיר דם בכל הגוף דרך העורקים הקטנים יותר המחוברים אליו. בהנעה לאורך הסגלגל האקדמי, תעבור על ידי, בין היתר, את קוזון הול (כניסה ראשית), מוזיאון ורגאס, פלמה הול (AS), אולם בניטס (מכללת החינוך), וינזונס הול, אולם מלקולם (מכללת המשפט), מלצ’ור הול (המכללה להנדסה), תיאטרון UP, Abelardo Hall (המכללה למוזיקה), Up Carillon ו- Plaridel Hall (המכללה לתקשורת המונית).

סצנת מצעד הפנסים Up נצלה כאן. למעשה, אתה יכול למעשה לקבל הצצה לסגלגל האקדח בכל הסצינות הבאות: סצינות גן שקועות, דוכן אוכל רחוב מול אולם וינזונס עם חבריו של פין, ואולם פלמה/כמו סצנות מדרגות.

אולם וינזונס

אולם וינזונס היה המטה של ​​מועצת הסטודנטים באוניברסיטה. החזית, שבדרך כלל עמוסה בכל מסלולי הג’יפני הפועלים בקמפוס וסביבתה כאן, עמוסה בדוכני אוכל רחוב. הוא מאכלס גם את מתחם וינזונס היל טמביין.

אחת הסצינות המצחיקות האהובות עלי ביותר צולמה כאן, לא רק בגלל שזה עומס יתר של קיליג אלא גם בגלל אוכל הרחוב שאני מאוד מתגעגע אליו! טין הייתה אוכלת עם חבריה כאשר RAF הופיעה משום מקום, מיוזע מהנסיעה מאספניה לדילימן. מדברים על “E למאמץ” או שזה “למאמץ”? חה חה. אני מבולבל! אבל דבר אחד בטוח: ליזה עדיין יפה גם עם פצעון ענק על פניה.

מעלה סין אדרנה

The Cine Adarna, המופעל על ידי מכון הסרטים UP, הוא הקולנוע בן 800 המושבים של האוניברסיטה הלאומית. זה יכול להציג ולמכר סרטים ללא צנזורה למטרות אקדמיות. סצנת הסיום של המכללה של טין צולמה כאן.

מוזיאון ורגאס

המוסד שלקח אותה כשאף אחד לא היה מוכן לסמוך עליה ורובם ספקו את כנותה. הסצינות שהגיעו אחריהם נקבעו במוזיאון ורגאס – פח שעובד במוזיאון ואז הקימו תערוכת/אירוע של אמנות.

בעיטת עגבניות

מקום אוכל ושתייה אהוב בקרב סטודנטים UP אפילו עוד באותו היום! ממוקם בכפר המורים, ממש מחוץ לקמפוס. זה משמש כתפאורה לסצנה זו.

נשיקת שוקולד

אה! נשיקת השוקולד המפורסמת. כשהיינו סטודנטים, החברים שלי ואני היינו מקניטים את עצמנו בהיותנו נקלוואג-לואג כשהצלחנו לאכול בנשיקת שוקולד למרות קרנות הסטודנטים או הקצבה שלנו. המוצר הפופולרי ביותר הוא עוגת האוכל של השטן. מממממ!

טין הלכה לבקר בפרופסור לימודי האמנות האהובים עליה, מר אלווארז. הם המשיכו להדביק ארוחה במסעדת שוקולד נשיקה בבוגרים של Bahay ng, ברחבי סין אדרנה ותיאטרון למעלה.

בונוס: המוזיאון הלאומי לאמנויות יפות

אבל כמובן ש! Although this is not located inside UP Diliman campuS, זה חייב להגיע לרשימה מכיוון שהקונספט והסרט התחילו כאן – יצירת המופת הגדולה של חואן לונה, ספוליריום.

עשו לעצמכם טובה ובקרו במוזיאון הלאומי. בפעם הראשונה שראיתי את זה, כשנכנסתי לאולם הראשי, קיבלתי עיניים דומעות. אבל שוב, זה רק אני. הספוליריום הוא סיפורנו – ההיסטוריה והמאבקים שלנו כעם. והדבר המדהים בספוליריום הוא שהמסר שלו עדיין רלוונטי כיום. לכו לראות את הספוליריום, בין אם לבד או יחד עם חברים/משפחות. 😉

בונוס: טריוויה של מחקה

כן, זה לא מקום או מיקום, אבל הלהקה נחשבת ל”מוסד “על ידי רבים. כל החברים היו כולם סטודנטים בקמפוס דילימן, וכאן נוצרו מחק הלהקה.

והשיר שלהם, Spoliarium, נראה היה בכל הסרט, כך שלדעתי הוא די הרוויח את המקום שלו כאן.

כל התמונות באדיבות כבשים שחורות!

2ות

טיפים נוספים ב- YouTube ⬇️⬇️⬇️

פוסטים קשורים:

12 היעדים המובילים בסוף השבוע הארוך ממנילה (אין צורך בטיסות)

חופים ליד מנילה: 10 טיולי סוף שבוע לא צפופים

5 אטרקציות מקורות מהנות במטרו מנילה

7 דברים לעשות ב- Up Diliman

שיעורי מוניות קופון: מסוף NAIA לאזורי המטרו מנילה

פלנטריום לאומי מנילה: דמי כניסה, לוח זמנים וטיפים אחרים

משלוח ראמן במטרו מנילה: ראמן נגי, איפודו, מנדוקורו רמנבה ועוד!

2022 רשימת מלונות הסגר DOH-BOQ-CREDITEDITED במטרו מנילה ובסמוך ל- NAIA (אושר על DOT)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *