ספארי דרום אפריקה: פארקים לאומיים שאתה יכול להרשות לעצמך!

כשאנשים חושבים לראות את 5 הגדולים באפריקה, הם בדרך כלל מדמיינים את מסאי מארה, קניה, את הסרנגטי בטנזניה או בפארק הלאומי קרוגר בדרום אפריקה. הפארקים האלה כולם פנטסטיים, אבל הם יכולים להיות צפופים למדי ולא לדבר על, יקרים! דרום אפריקה מתהדרת בכמה מהפארקים הלאומיים הטובים ביותר לראיית חיות בר, ובכל זאת אנשים רבים הולכים רק לקרוגר NP.

יש מקומות אחרים לראות חיות בר יפהפיות עם פחות המונים, שבהם אתה יכול לעשות ספארי הנעה עצמית ועל תקציב! לצאת לספארי בהנעה עצמית זה כל כך מרגש. אתה יכול לקבל מפגשים הרבה יותר אינטימיים עם בעלי החיים ויכולים לעבור בקצב שלך. צועק “עצור!” כשאתה מבחין במשהו שנע במברשת ומטורף על הבלמים באמת גורם ללב לשאוב. זה מהר אדרנלין שאינו אחר.

לצאת לספארי בהנעה עצמית בדרום אפריקה זו דרך נהדרת להתענג על חיות הבר ובנוף
להלן רשימה של הפארקים הלאומיים המועדפים והפחות ידועים שלנו בדרום אפריקה שכולם יכולים להרשות לעצמם:

1. הפארק הלאומי Addo Elephant:

הפארק הזה הכי קרוב לליבנו. זה המקום בו מצאנו את חיות הבר הגדולות ביותר שלנו באפריקה! דרכי העפר כאן מסומנות היטב והמברשת אינה גבוהה מדי, מה שמאפשר לאתר חיות בר פשוטות יותר.

2 אריות גברים מסיביים מתנשאים לעברנו … מצלמת הווידיאו לא הייתה בזום, הם היו כל כך קרובים! הם הגיעו הכי טוב ליד המכונית, יכולנו לגעת בהם
פארק זה הוא ביתם של נמרים, באפלו, תנים, קרנפים בשחור לבן, אריות, אנטילופה, זברה … וכמובן, פילים! זה גם ביתם של חיפושית הגללים חסרת הטיסה, שנמצאה כמעט אך ורק כאן.

חיפושית הגללים חסרת הטיסה, שנמצאה באופן בלעדי בפארק הלאומי Addo
החלק הטוב ביותר של הספארי כאן?

אתה יכול לעשות נסיעה עצמית! הסענו את מכונית השברולט הניצוץ הקטנה שלנו בכל הפארק ההוא וראינו 8 מתוך 9 האריות שגרים שם, פילים, באפלו, חתול הקרקל הנדיר, התנים ועוד! פשוט הרם את אחת המפות הקלות למעקב אחר הכניסה ואתה בדרך.

מקרוב ואישי עם פיל בפארק הלאומי Addo Elephant
ארזו ארוחת צהריים ועצרו באזור הפיקניק המיועד לחוץ (ומגודרים!). אנו ממליצים להגיע לשם כאשר הפארק נפתח ועוזב כשהוא נסגר. ספור בנו, תרצה כאן יום שלם!

עלות ספארי דרום אפריקה זו היא 160zar (17.21 $) למבוגרים ו- 80ZAR (8.69 $) לילדים מתחת לגיל 12.

עסקה די טובה אם תשאלו אותי!

2. פארק Wetland של איזימנגליסו – שפך סנט לוסיה: סנט לוסיה:

פארק אדמות מים מסיבי זה מגן על 280 ק”מ של קו חוף ו -5 מערכות אקולוגיות עיקריות: שוניות וחופים מחוץ לחוף, שטחי מים, יערות, יערות חוף ואגמים. זה מקום כל כך מובהק!

חלק שפך סנט לוסיה של הפארק הוא המקום ללכת אליו לראות היפופוטמים וקרוקס. תוכלו למצוא אותם שוכבים סביב כל שטחי הרטוב הבוזי ומצפים סביב האגם. אתה יכול גם לראות נמרים, אנטילופות וקרנפים (למרות שלא ראינו אף אחד מאלה!)

היפופוטמים עצלנים בשפך סנט לוסיה
בדומה לפארק הלאומי Addo, זהו מקום נהדר לעשות ספארי בהנעה עצמית. “הכבישים” נהדרים לנהיגה, הנוף מרהיב וישנם מקומות רבים שאתה יכול אפילו לצאת מהמכונית שלך (אם אתה מרגיש מספיק אמיץ) ולהסתכל על כמה נקודות מבט.

הולכים לנקודת נוף בשפך סנט לוסיה, מבט לטורפים!
החלק הטוב ביותר בספארי דרום אפריקה זה הוא הכניסה חופשית!

3. Hluhluwe Umfolozi (Imfolozi) הפארק הלאומי:

פארק זה נמצא ליד סנט לוסיה, קרוב לגבול עם מוזמביק. כמו בפארקים האחרים, יש סיכוי גדול לאתר כאן חלק מחיות הבר הגדולות, במיוחד קרנף לבן! בפארק זה יש את הקרנף הלבן ביותר בעולם.

קרנף יפה באימפולוזי NP

שוב, הצלחנו לעשות כאן ספארי בהנעה עצמית, ושוב, זה בטוח לא אכזב! יש כאן כמה “מסתור” שבהם אתה יכול להתקרב מאוד לחיות הבר סביב חור השקיה, אבל הם לא יודעים שאתה שם כי אתה “מוסתר” במקלט מוסווה. דרך נהדרת לראות את בעלי החיים מקרוב.

מבט למטה עם אורך בר כחול, שפך סנט לוסיה

זה המקום ללכת לראות את Blue Wildebeest, ג’ירפות, פילים, אריות, באפלו והרבה אנטילופים. היו לנו כאן כמה מפגשים גדולים עם ג’ירפות כמו גם את Bildebeest.

ג’ירפה בודדת, הכל לעצמנו! Imfolozi np

דמי הכניסה לפארק הלאומי Imfolozi הם 110zar (11.83 $) למבוגרים ו -55 זאר (5.90 $) לילדים מתחת לגיל 12.

4. מקלט חיות הבר של מילוואן, סווזילנד.

אוקיי, אז אנחנו מבינים שזה לא נחשב כמי שעושה ספארי בדרום אפריקה מכיוון שהוא ממוקם בהמדינה הזעירה של סווזילנד. עם זאת, אם אתה בדרום אפריקה, סביר להניח שתבצע כאן מעקף. סווזילנד גובלת בדרום אפריקה ומוזמביק והיא איפשהו שאתה צריך בהחלט ללכת!

טיולים דרך מקלט חיות הבר של מילוואן

מקלט חיות הבר של מילוואן מרהיב. מה שהופך את זה לכל כך נהדר הוא העובדה שאתה יכול לטייל בכל רחבי הפארק ולא לדאוג (יותר מדי) על טורפים כלשהם.

האי היפו. הם לא היו קרובים יותר אלינו אז הרגשנו בטוחים!

בעלי החיים המזיקים היחידים כאן הם קרוקס והיפופוטמים ומכיוון שהם נוטים להיצמד למים, אתה יכול לטייל במישורים ובגבעות ללא שום בעיות – עם זאת לבטל על נחשים.

לא הייתי רוצה להפריע לסתות האלה! מקלט חיות הבר של מילוואן

הטבה נוספת של המקדש הגדול הזה היא להישאר הכי טוב בשטח! נשארנו בצריף עגול יפהפה והלכנו למיטה והתעוררנו עם אנטילופה, יען וורטוגים בחצר הקדמית שלנו! ניסיון בלתי נשכח.

בוקר טוב מר וורטוג! נוף מהסיבוב שלנו במקדש מילוואן
מלבד שיש להם מפגשים אינטימיים עם חיות הבר, הטבה גדולה של להגיע לכאן היא שדמי הכניסה הם 40SZL (4.31 $). בלתי יאומן.

אנו ממליצים בחום על הגנים הלאומיים הפנטסטיים, הידידותיים לתקציב, פחות ידועים עבור הספארי הדרום אפריקני שלך. הצלחנו לאתר את כל מה שרצינו לראות ועוד … הכל חוץ מהנמר החמקמק, הקרנף השחור והברדלס הנדיר, אלה יצטרכו לחכות עד שהיינו במארה מארה בקניה!

כל מה שאתה צריך זה מפה, קצת אוכל, מכונית ותחושת הרפתקה. השג את המשקפת שלך וצא לשם!

האם היית בספארי בדרום אפריקה? איך הייתה החוויה שלך? ספר לנו על זה למטה!

כמו הפוסט הזה? להצמיד אותו!

הצהרת אחריות: עזים בדרך היא מקורבת באמזון וגם שלוחה עבור כמה קמעונאים אחרים. פירוש הדבר שאנחנו מרוויחים עמלות אם תלחץ על קישורים בבלוג שלנו ורכישה מאותם קמעונאים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *