רוח של יום האב-מושגי מתנה מבוססי זזה לאבא

מה להשיג אבא ליום האב לא חייבים להיות משימה קשה (או כבדה קלישאה). לפעמים זה פשוט עובד על נושא. כאן יש תשעה מושגי מתנה מבוססי רוח חלופיים לאבא השתייה שסביר להניח שלא שמעת עליו.

לחשוב על מתנות ליום האב זו עבודה מסובכת. תמיד יש דחיפה נגד משחק לקלישאות כמו גרביים, דברים ברביקיו או שוברים לחנות לחומרי בניין. כמו גם אם הוא שותה, אלכוהול הוא תמיד אפשרות נהדרת.

הדבר המצחיק הוא שלעתים מפוצצים פשוט רוצים גרביים חדשות, כלים חדשים ומבריקים לבראאי או אפילו סתם סיבה לשוטט ללא מטרה סביב בוננינגס לזמן מה.

לפעמים אנחנו רק רוצים בקבוק חלופי מהרוח האהובה עלינו.

אבל אם אתה עדיין מודאג מלהיות בסיסי עם בחירות המתנה שלך, אין שום דבר רע בלהניח סיבוב על נושאים ישנים.

גרבי צמר מרינו אלה, ספר זה על רטבי ברביקיו בסגנון אמריקאי או זה רב-בית-א-אחד של השלד המדהים של השלד הכל-אחד-אחד הם דוגמאות מצוינות לכך.

ובמקום רק לרדת בחנות הגרוג, כמו גם לתפוס את אותו הבקבוק בדיוק כמו בשנה שעברה, כאן הם כמה מושגים אחרים שעדיין יתקתקו בתיבת יום האב, אולם זה יוסיף גם קצת טווח.

רוח יום האב – 9 הרוחות הטובות ביותר ליום המיוחד של אבא

להלן תשע רוחות כדי להחליף מתנה ליום האב כדי להיות משהו מיוחד באמת.

עבור שותה הוודקה

כולם שמעו על גריי אווז, אבסולוט כמו גם על סטולי, כמו גם כולם בסדר, עם זאת מה עם משהו עם קצת יותר ניואנס?

וודקה קוואקה היא וודקה פולנית מסורתית, שהמתכונים שלה מקדמים את הוודקה הרוסית. חלק כמו זכוכית עם זאת עם עומק מדהים כמו גם מרקם, וודקה זו מראה לך בדיוק כמה נהדר החומר האמיתי יכול לטעום.

למיקסולוג

מלבד היותך בבקבוק הכי מקסים שראינו אי פעם, ליקר St ermain Elderflower הוא חברו הטוב ביותר של יצרנית קוקטיילים.

ליקר צרפתי מלאכותי זה, העשוי מבני הזקנים שנבחרו ביד, מביא מגוון ייחודי של טעמים-ממתיקות להדרים, כמו גם תווי פרחים כמו גם פירות טרופיים-למשקה. בדיוק ככה. כמו גם ציינתי שזה נראה די נהדר על הבר שלך?

עבור סיפר ג’ין

נראה כי תנועת המלאכה של אוסטרליה מייצרת יותר ג’ינים מכה בעולם מדי יום. אני כל הזמן מתרשם ממה שיוצרים מזקקי אוסי.

מהפרברים הצפוניים של מלבורן ויק, לאף המזקקה אין ארבעה ג’ינים מצוינים, עליהם תוכלו לבדוק כאן. עם זאת, חיל הים שלהם ג’ין – כלום חסין יתר על המידה – הוא הטוב ביותר.

יושב על 57.4% ABV, ג’ין זה צריך להכות את הראש שלך, עם זאת הוא חלק כמו גם עמוס בטעם. תפוחים של Woman Woman, הדרים, טעם כמו גם תו ג’וניפר טעים, כמעט מעושן, מביאים כל כך הרבה לכל סוג של משקה מעורב בג’ין שהכנתם אותו.

בצד הכהה יותר של הדברים, מזקקת גודראדיגבי מבוססת סידני בעלת ג’ין עשיר בגיל חבית, שהוא די מיוחד בשם Sweetwater Gin.

ישנם כמה ג’ינים בגיל החבית, אולם לא רבים משתמשים בעץ קשה יליד כמו Goodradigbee, שהפיקו חביות דמויי קובייה מ- Ironbark Heartwood.

הטעם וודי מהברזל -ברק יושב יפה בקרב הבוטניקות של ג’ין של אניס מירטל הדרים, גרגרי פלפל היילנד, תפוחים באטלו כמו גם ג’וניפר. זהו ג’ין לוגם מצוין – Neat או על הסלעים – ואפילו עובד טוב במרטיני מטונף.

תוכלו לבדוק עוד על שלושת הג’ינים של Goodradigbee כאן.

עבור שותה הוויסקי

אני יכול לחבר סיפור שלם על המלצות הוויסקי – במיוחד עם כל כך הרבה ויסקי אוסי יוצאי דופן הזמינים כרגע.

אבל אני מעריץ של מזקקת ווסטוורד כבר שנים רבות. בא מרקע מבשלת, מזקקת הוויסקי האמריקאית הסינגל מאלט (בניגוד לבורבון או שיפון, שהיא אופיינית יותר בארצות הברית) לקחה את הוויסקי שלהם עוד יותר על ידי הזדקנותו במארשי נואר לשעבר.

אתה יכול לבדוק את ההערכה המלאה שלנו ב- Pinot Noir Cask Malt של Westward כאן, עם זאת קח ממני את זה: הדברים האלה הם העסק.

עבור אנין הקוניאק

הנסי, רמי כמו גם קורוויזייר צועדים הצידה. זה ה- VSOP החביב עלי החדש. כמו גם עם מורשת שחוזרת לשנת 1838, לביתו של מונט יש היסטוריה מחוררת של יצירת כמה מהרוחות הטובות ביותר של Au-de-vie בעולם.

VSOP של מונט קוניאק של מונט קוניאק של ארבע שנים בארונות אלון צרפתים מאזור הלימוזינה, הוא מפואר. ארוז בפירות עשירים, דבש כמו גם נוגט, תבלין, עור כמו גם וניל, הקוניאק הזה נמצא בליגה משל עצמו.

עבור חובב הטקילה

כמובן, לשיחת טלפון טקילה טקילה, יש לייצר אותה עם צמחי אגבה שגדלו כמו גם מזוקקים במקסיקו. עם זאת, יש תנאי גידול מושלמים עבור בשרניים דוקרניים ענקיים אלה ממש כאן באוסטרליה, פירושו מזקקי מלאכה ממש כאן מייצרים כמה איטרציות יוצאות דופן של הרוח המקסיקנית האיקונית הזו.

דרך למעלה בטבלנדס של אתרטוןמצפון קווינסלנד הרחוקה, התקן מזקקת הדוד ייצרה רוח אגבה ‘אנג’ו’ מיושנת בשם Dirt Road Dark Dark. בגיל שנתיים בחביות אלון אמריקאיות, Dirt Road Dark יש צבע ענבר עמוק כמו גם וניל משיי, טופי כמו גם ניחוחות קוקוס, אם כי עדיין יש ריח חולף של אגבה שמנונית.

כמו כן אתה טועם וניל כמו גם טופי, עם זאת יש גם אגוזי כמו גם ‘פאנק’ אגבה שמבסס את הרוח המצוינת הזו. ללגום אותו מסודר או הכנס אותו לוויסקי בכל סוג של קוקטייל מסורתי.

להלן יותר על טווח הכבישים העפר של הר דוד.

למורד הרום

בהתחשב בכל קנה הסוכר שגדל כאן, מעולם לא היה הגיוני בעיניי שרום אינו הרוח הלאומית של אוסטרליה. לאחר שאמרו כי הפופולריות של רום צומחת שוב – במיוחד מכיוון שאנשים מוצאים שזה לא הכל בונדברג.

מהתקנת מזקקת הדוד – אותה מזקקה בדיוק שהופכת את דרך העפר לחשוכה, אירידיום רום מצפון קווינסלנד הרחוקה היא דוגמא יוצאת דופן של בדיוק עד כמה יכול להיות רום אוסי גדול.

מיוצר עם סירופ קנה סוכר ולא מולסה מנוצלת יותר, רום הזהב הזה-שנמצא לפחות חמש שנים בחביות יין אדומות לשעבר-מעולה. חלק כמו גם מתפוצץ פאדג ‘, קינמון, עשבי תיבול כמו גם דבש, זהו רום של מעריץ רום.

אבל אם רום מתובל הוא הטעם של היום, זרוק את הקפטן מורגן שלך כמו גם את סיילור ג’רי. מזקקת אורן אבן בבת’רסט NSW הופכת את הזהב של מת.

הרום המתובל הזהב הזה הוא כל כך מאוזן לחלוטין-רום מעוצב במיומנות עם חבית מוזהבת בטעמים טעימים של קוקוס קלוי חמאה, טופי, וניל כמו גם קינמון מירטל.

בדוק את הערכתנו כאן את הזהב של מת.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *