סיכום חודשי של AK: יוני 2014

קייט הרפתקנית כוללת קישורי שותפים. אם תבצע רכישה באמצעות קישורים אלה, אני ארוויח עמלה ללא עלות נוספת עבורך. תודה!

שתף בטוויטר
שתף בפייסבוק
שתף בפינטרסט
שתף במייל

איזה חודש מטורף ומערבולת! אחרי שביליתי את האביב בבריטניה ובאירלנד, פחדתי שלא אצא לקיץ “אמיתי” – אבל אז הגיע קרואטיה עם החום והשמש שלו. זה בדיוק מה שהייתי צריך.

יעדים שביקרו בהם

קילרני, פורטמגי, סקליג מייקל, דבלין וניו -גרנג ‘, אירלנד

בלפסט, פורטוש ואנטרים, צפון אירלנד

לונדון, אנגליה

זאגרב, סמובור, פלייביקה, זדר, הפארק הלאומי פקלניקה, סיבניק, הפארק הלאומי קרקה, פיצול, טרוגיר, טרסטנו ודוברובניק, קרואטיה

יעדים מועדפים

זאדר, קרואטיה – זה המקום שלי. עיר מדהימה להפליא ועם זאת במפתח נמוך, עם שפע של שירותים של מטיילים אך לא אך ורק לתיירים. זאדר מצונן, וזה ביתם של שקיעות נפלאות.

דוברובניק, קרואטיה – התאכזבתי מדוברובניק בפעם הראשונה, אבל הצ’ק -אאוט השני שלי אטם את העסקה – אהבתי את זה. הסוד? לצאת מהעיר העתיקה, לחקור את הסביבה (כולל קיאקים סביבו ולקחת את רכב הטלוויזיה בכבלים לראש העיר), ורק לצאת לעיר העתיקה בשלהי היום, כשההמונים נעלמו. יפה, מאושר, ואני מאוהב בכל תמונה שצילמתי.

Causeway Coast, צפון אירלנד – קו חוף יפהפה, פלאים גיאולוגיים, עיירות חוף מתוקות, תהסאות מפורקות – יש כל כך הרבה מה לראות בחוף הזה ולא היה לי מושג! אני צריך לחזור.

עיקרי הדברים

כל כך מדגישים.

ההגעה לחקור את קרואטיה במשך שבוע עם שלושה בלוגרי נסיעות חכמים וחדשניים הייתה מדהימה. קרואטיה עצמה הייתה מדהימה ומופלאה ואידיאלית – אך על גבי זה אנו מבלים את טיולי הרכב והלילות הארוכים שלנו בברים אדומים בתכנון, אסטרטגיה וקופצת רעיונות זה מזה. זה היה יוצא מן הכלל – המקבילה האינטלקטואלית של ללכת ל- MEDSPA למשך שבוע.

הכניסה לראות את סקליג מייקל, מקום מוחלט לחלוטין, היה אחד ההרפתקאות המפילות הלסתות ביותר שהיו לי מזה זמן רב. אם אתה מתכנן טיול באירלנד, אני קורא לך לתכנן את הטיול שלך סביב סקליג מייקל. אין מקום כמו זה, וזה יפוצץ את דעתך.

אספתי החודש שישה אתרי מורשת עולמית חדשים והגעתי לשבוע של טמפרטורות בקיץ (כולל מזג אוויר חם באכזריות בסבניק ודוברובניק) – זה בהחלט ניצחון מבחינתי!

כמו כן, חבר לימד אותי לשחק את טקסס הולדאם והצטרפתי למשחק עם כמה חברים לפוקר … והייתי ממש די טוב בזה עד שאני מתערב כל מה שהיה לי על זוג שבע!

אתגרים

איזון בין עבודה לחיים. תמיד אתגר. אחרי שחזרתי לבית חדש במשך כשישה שבועות (אבל הימנעות לטיולים במשך חצי מהזמן), עדיין לא פרצתי כיצד לאזן את זמן העבודה שלי ואת זמן העבודה שלי.

זה קשה במיוחד כשהטיולים שלי היו כל כך עסוקים שכשאני חוזר הביתה אני לא רוצה לעזוב את הבית; בנוסף, שיש לו בן זוג שעובד משמרות ויש לו לוח זמנים בלתי צפוי, מה שהופך את לוח הזמנים שלך למבנה פחות. ועצם של להיות יזם מרמז שאתה לעולם לא מפסיק לחשוב על עבודה. אֵיִ פַּעַם. זה לא קל; אני עובד על זה.

טעות הנסיעות הגדולה ביותר שעשיתי החודש לא הייתה מאפשרת מספיק זמן למסיבת הענק ולחוף Causeway. הקצתי רק יום אחד וזה היה זורם, אז חיכיתי עד אחר הצהריים, אז היה צפוי להיות פחות גשום. ה- Causeway היה בסדר לראות בגשם, אבל יש כל כך הרבה מה לראות בחוף והייתי צריך לדלג על רבים מזה כי התחלתי מאוחר מדי והאוטובוס לא עבר את השעה 18:30.

אל תעשה את הטעות שעשיתי – השאר זמן רב לחוף Causeway!

הפוסט הפופולרי ביותר

אני יוצא לטיול דרך קרואטיה! – נדהמתי שפרסום תצוגה מקדימה של טיול עשה כל כך טוב – אנשים באמת אוהבים את קרואטיה!

פוסטים אחרים

הקיץ הזה: קפיצת פסטיבל מוזרה באירופה-תצוגה מקדימה של קמפיין פסטיבלי Love Love, שייקח אותי לחמישה פסטיבלים בחמש מדינות.

כנסיית הנס של מוסטה, מלטה – הכנסייה הזו במלטה עצרה למעשה פצצות במהלך מלחמת העולם השנייה.

מפרץ סן בלאס: חוף נסתר במלטה – חוף זה קשה להגיע אליו, אך שווה את הטיול.

למה אני נאמן לבין יבשתי – אמת: אני אוהב את הבין יבשתית, אני אוהב את המלונות שלהם, ואהבתי את השהייה החדשה ביותר שלי ברכוש ברלין שלהם.

האנט של אונסק”ו: 72-81-10 אתרי המורשת העולמית החדשים שלי, מהפיליפינים ומקאו לאמריקה, גרמניה, מלטה ואירלנד.

זכה בשני כרטיסים לברזיל! – מישהו רוצה לטוס לריו? התחרות עדיין פעילה. תושבי ארה”ב בלבד.

זבובים במלטה, או, היום בו הפכתי לברון מן – אחד מספורט ההרפתקאות המגניב ביותר שעשיתי אי פעם!

הצגת לימריק: עיר התרבות של אירלנד – לימריק הייתה אמינות קשה להילחם – ולכן הם השקיעו באמנויות.

חדשות והודעות

אני שמח לבשר שאני אהיהnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *