קייט ההרפתקנית הרבים שלי פיקוח על נסיעות

כוללת קישורי שותפים. אם תבצע רכישה באמצעות קישורים אלה, אני ארוויח עמלה ללא עלות נוספת עבורך. תודה!

שתף בטוויטר
שתף בפייסבוק
שתף בפינטרסט
שתף במייל

כמה מהרגעים הגאים ביותר שלי הגיעו מנסיעות ליעדים חריגים – איי פארו, דרום לאוס, שטלנד, ליכטנשטיין.

אבל מה עם היעדים שבאמת הייתי צריך ללכת אליהם עד עכשיו, אבל לא? מקומות ברורים. מקומות שבאמת הייתי צריך לפגוע בהתחשב איפה שהייתי כבר (כמו הרבה מצפון אמריקה, אירופה ודרום מזרח אסיה), אבל משום מה, מעולם לא ביקרתי.

להלן פיקוחי הנסיעות הרבותי הרבות שלי (עד כה!):

אמסטרדם

זו אחת הערים הפופולריות ביותר שביצעה באירופה – אבל לא רק שמעולם לא הייתי באמסטרדם, מעולם לא הייתי בהולנד!

אמסטרדם היא רק אחד מאותם מקומות שמעולם לא קרה בשבילי. לא העדיפתי את זה, מתוך מחשבה שהזדמנות לבדוק תופיע בעתיד הקרוב. ובעוד שההזדמנויות הללו צצות, הן גם נוטות להיעלם במהירות, כך שעדיין לא הגעתי לכאן.

אולי טיול באמסטרדם בשילוב עם טיול צדדי בלוקסמבורג יהיה נחמד …

קו פנגן ומסיבת הירח המלא

בהתחשב בעובדה שאנשים רבים ניגשו אליי ב- TBEX ואמרו, “אתה זה שנפרד הרבה בדרום מזרח אסיה, נכון?” זה נראה מרגיז במיוחד שמעולם לא הגעתי למסיבה המשמעותית ביותר בדרום -מזרח אסיה מכולם – מסיבת הירח המלאה!

למה? המשכתי לדחות את זה וחשבתי שיש לי כמה חודשים הרבה יותר. ואז זה הגיע לימים האחרונים של הטיול שלי באסיה, הניצן שלי הסתנן כמה פציעות של וואנג וינג, וזה הרגיש כל כך טוב רק להישאר בבנגקוק ולקבל עיסויים ברגל כל לילה – כך שמעולם לא הלכתי. אני לא מתחרט.

שיקגו

הייתי בכל רחבי אמריקה-מבוסטון ללוס אנג’לס ועד סיאטל ועד וושינגטון הבירה-אבל התגעגעתי למרכז הגאוגרפי של המדינה, והעיר הידועה שלה, שיקגו. למה? זה פשוט לא קרה. כשזה קורה, סמוך ובטוח שאאכל הכל באופק.

אני בהחלט אעבור לשיקגו בשנה הבאה – חבר שלי ג’ן מתחתן שם ביוני! (וזה לא בסוף שבוע ועידה!)

יָוָן

האם מישהו שם בחוץ לא חולם לנסוע ליוון? התמונות של סנטוריני הן אגדיות! אבל כמה מדינות מדהימות כפי שראיתי באירופה, עדיין לא הגעתי ליוון.

אבל כשהלכתי לאיים מפליג, פניתי לאדריאטי במקום – ולקרואטיה. אהבתי את קרואטיה והערכתי שזה הרבה פחות יקר ממה שהיוון הייתה. אבל יוון רבים בהחלט יועברו כאשר הזמן יהיה נכון.

הפיליפינים

המון פיליפינים קוראים אתר זה, ונראה שכל יום מישהו מזמין אותי לבוא לבדוק את הפיליפינים. אשמח, וצפוי לי!

בדרום מזרח אסיה עברתי את הכסף שלי מהר יותר ממה שחשבתי שאעשה זאת. טס מסייגון לפיליפינים ונהנה מהפיליפינים היה יקר בהרבה מהיבשת דרום מזרח אסיה, אז פשוט חזרתי לקמבודיה וחייתי על 15 דולר ליום במשך כמה שבועות.

אל תדאג – אני עדיין משתוקק לבדוק את הפיליפינים, מהחופים להרים, ואני יודע שזה יקרה בקרוב!

הכרם והנאנטוקט של מרתה

והפיקוח הפשוט המוגבל מתרחש בחצר האחורית שלי. גדלתי במסצ’וסטס, ביליתי שם הרבה מזמני היום ועדיין לא בדקתי את האיים האלה מול החוף הדרומי של חבר העמים.

למה? אני מהחוף הצפוני. אנשים מהחוף הצפוני כמעט ולא פונים דרומית לבוסטון, ולהיפך. בין זה לבין העובדה שביליתי את הקיץ שלי בקמפינג בניו המפשייר, האיים פשוט לא היו ברדאר שלי.

בכל קיץ אני אומר שזו סוף סוף השנה שאגיע לאיים – ובסוף כל קיץ, אני מוצא את עצמי מנענע את ראשי, כי זה עדיין לא קרה. מניח שאני צריך לתעדף זאת לעתיד.

מהם פיקוחי הנסיעות הרבים שלך?

תמונות מלמעלה: Pasotraspaso, Dave_B_, CJ Schmit, Anacasta1901, Archangel_Raphael, Torcello Trio

קבל עדכוני דוא”ל מ- Katenever מתגעגע לפוסט. בטל את המנוי בכל עת!

שם פרטי שם פרטי
שם משפחה
הדוא”ל שלך בדוא”ל שלך
שלח

שתף בטוויטר
שתף בפייסבוק
שתף בפינטרסט
שתף במייל

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *