24 שעות בקואלה לומפור, מלזיה-מדריך טיימר ראשון

מתוך הבנה מה לבצע במרכז נסיעות קואלה לומפור בסופו של דבר היה הרבה יותר חיוני הרבה יותר למטיילים. כמו גם עם כל כך הרבה מה להציע, המימון המלזי הוא השיטה הטובה ביותר להתחיל או לסיים את הטיול הבא שלך. להלן מדריך הטיימר הראשון שלנו לקואלה לומפור, עיר האורות בגן.

גברת רומנטיקה כמו גם טסתי כמו גם מתוך מסוף הטיסה של קואלה לומפור – או קליה – כל כך פעמים רבות עם זאת מעולם לא הייתה אפשרות לצאת מחוץ לטרמינל הטיסה כמו גם לבדוק את העיר לפני כן. כעת, כשאנחנו מבינים מה שם בחוץ, אנו נכין את מסלולי הנסיעות שלנו עוד כמה ימים כדי לצאת כמו גם בעיר האורות הגן.

הנה הרבה יותר מהטיול החדש ביותר שלנו למלזיה כמו גם בתאילנד.

עם תרבויות כה רבות כמו גם השפעות בעבודה בעיר המזרחית הקוסמופוליטית הזו, המבקרים מפונקים לאופציה עם מה לעשות כמו גם לראות – עם זאת רבים באופן משמעותי מה לאכול ממש כאן ב- KL.

כדי לסייע בפרדוקס של אפשרות רבה יותר – במיוחד אם זו הפעם הראשונה שלך ב- KL – הרכבנו מדריך חשוב לקואלה לומפור כמו גם למה שתוכלו לבצע תוך 24 שעות.

24 שעות בקואלה לומפור, מלזיה-מדריך טיימר ראשון

איפה להישאר בקואלה לומפור

מלון ברג’איה טיימס סקוור

במלון המצטיין הזה יש את כל הנוחות מהבית שתרצו אי פעם. החללים גדולים, הנופים החוצה על העיר מצטיינים (אנו עשויים אפילו לראות את מגדלי הפטרונאס מחלונותינו) כמו גם את בריכת הגג מפתה ביותר.

גם המלון ממוקם לחלוטין. זה הכי טוב בלב העיר. כמו כן אתה ממש ליד הכביש המהיר בדרום העיר, כך שההגעה לטרמינל הטיסה היא ממש קלה.

כבונוס נוסף, הברג’איה נמצאת בראש אחד ממרכזי הקנייה הרבים בעיר, כך שיש לך תועלת בפועל בפתחך. לא רק שמרכז הקניות של טיימס סקוור הוא גם פארק בסגנון מלא עם תחתיות הרים. קצת שונה, לא?

איך להסתובב ב- KL

מוניות (באופן משעשע ‘טקסי’ במלאי) יכולות להכות מעט כמו גם את החמצה. המוניות ישנות לעיתים קרובות כמו גם פרוסות כמו גם לנהגים יש אמינות למשתמטות – אם כי המוניות שנתפכנו היו בסדר.

אובר נמצא ב- KL, כמו גם זו ככל הנראה האפשרות הטובה ביותר שלך להגיע לשדה התעופה. כשאתה יוצא משדה התעופה, רץ עם הכפפה לדרגת המונית, הזמין את ה- Uber שלך כמו גם שיחת טלפון לנהג. ארגן אזור שיספק את המוניות – הם לא ממשיכים עם נהגי Uber.

בעיר, סביר להניח שאתה הרבה יותר טוב עם מוניות – רק וודא שיש להם את המונים שלהם כשאתה בדרך.

ההליכה ב- KL היא אחד החלקים המהנים של העיר. זו אפשרות לקחת את חייך בידיים שלך, אם כי בכל מקום שאפשר לעמוד במקומי. הגברים האלה מדהימים בחציית כבישי KL הקדחתניים!

KL Skywalks

דרך קטע גדול בעיר – במיוחד ליד מגדלי פטרונאס כמו גם תחנות המונורייל – הם מסלולי סקיי. הם לוקחים אותך מעל תנועת האינטרנט של המירוצים כמו גם הופכים את ההסתובבות בעיר ברגל קלה ביותר.

איפה לשתות

ישנם מבצעים נהדרים של ברים סביב KL כמו גם אוכלים רבים יגישו בירה. עם זאת, קחו בחשבון שחלק גדול מהאוכלוסייה ממש כאן הוא מוסלמי, לכן השתמשו בשיקול דעת כאשר הם במסעדות.

רוב אם לא כל האוכלים המלאיים הסיניים יציעו אלכוהול.

אין בר ג’אז עניבה שחורה

לא הגענו כאן, אולם החבר המלזי שלנו אומר לנו שזה חור השקיה מדהים במיוחד לבקר בו.

סקייבר, מלון סוחרים

תירגע עם משקה מעורב או בירה על ידי בריכת המלון של הסוחרים. תהיה לך נוף מדהים על פארק KL בו נמצאים מגדלי פטרונאס.

Changkat Buket Bintang

דרך זו מלאה בברים כמו גם במסעדות, כמו גם באמת מתחילה לאחר רדת החשיכה. יש כאן שכונת גולה חזקה, החולקת את האזור עם עובדי המפלגה האזוריים. אם אתה מחפש בילוי לילי, כאן אתה דרישה לבוא.

כיכר ברג’יה טיימס

כן, למלון שלך יש בר כמו גם זה די בולט. גלה שולחן ליד חלון לתצפית נשגבת של העיר.

איפה לאכול

דבר אחד שפשוט לגלות ב- KL הוא אוכל נהדר. אתה לא יכול להשתבש באמת.

נסה את בתי המשפט למזון במרכזי הקנייה – בדרך כלל ברמות הנמוכות. יש המון מגוון כמו הכל בטוח, כך שאין בטן מטושטשת!

ג’לאן אלור

ברחוב הזה יש שוק אוכל לילה מדהים שלא תוכלו לפספס. גם אם זה מרמז על שני ארוחות ערב, עבור לכאן. זו תקיפה פנטסטית על החושים. קבלו שבת כמו גם בירה כמו גם לראות את האנשים לוכדים על ידי.

ג’לאן בוקט בינטנג

עוד רחוב שוק לילה שהוא קצת יותר מסודר כמו גם פשוט יותר להסתובב.

רוטי עומד כמו גם מסעדות

השוער בברג’איה הראה לנו מיקום ממש מעבר לרחוב בשם Kafetaria iחוואן. זה ללא סלסולים כמו גם מלאים במקומיים, עם זאת, העליון של האוכל מושך כמו גם זול כל כך.

מה לאכול – במילה אחת: הכל!

Char Kway Teow – החביב המוחלט של גברת רומנטיקה, ארוחת האטריות העבה והטוחה הזו כוללת בדרך כלל חזיר או עופות כמו גם ירקות. אני לגמרי מבין מדוע גברת R אוהבת את זה כל כך!

Char Siew – ארוחת חזיר ברביקיו זו האהובה עלינו. המקומיים יגידו לכם כל מיקום שעושה לו סגנון משלו, כמו גם שני מקומות Char Siew זהים. העשן האדום-פינדר-אדום נשמע בחזיר כמו גם בפריכות הופכים את זה לנגיסה מדהימה לאכול.

רוטי קאנאי – מנה מושפעת הודית מסורתית, זה בדרך כלל זמין במגש מתכת קצת כמו מה שהיית יכול להיות בבית הספר. או אם היית בכלא! עם זאת הצידה כלי אוכל, קרע את הלחם השטוח של רוטי פריך, כמו גם לגלוש את הדאל כמו גם רטבי קארי הוא תענוג אכילה אמיתי.

נאסי גורנג – למעשה מרמז ‘אורז מטוגן’, זהו מצרך מלא. תוכלו לגלות את הכל ב- KL. זה נהדר להתמלא עליו לפני שאתה יוצא לשדה התעופה.

לקסה היא מאתגרת במלזיה. במקומות כמו אוסטרליה אתה רוכש סרטנים, עוף, בקר או צמחוני, אולם ב- KL לא יהיו לך אפשרויות אלה. עם זאת, נראה שיש מגוון עצום של לקסה.

השגרה תהיה אסאם לקסה, שאינה מיוצרת עם חלב קוקוס כמו גם הרבה יותר חריף!

Satay – אתה יכול לגלות זאת בתאילנד, אינדונזיה, לאוס … סביב החלק הזה של SE אסיה, אולם זה אופייני במיוחד במלזיה. וודא שאתה מקבל מבצעים נהדרים של רוטב בוטנים עם שלך!

קארי מי – מיוחד לסינגפור כמו גם למלזיה, מרק האטריות המתובל הזה דומה הרבה יותר ללקסה שאתה מגלה באוסטרליה, רק עם קארי. זה טעים!

NASI LEMAK-המקומיים אוהבים לאכול את זה לארוחת הבוקר, אולם זו ארוחה של כל היום מבחינתי. מוכר כמנה הלאומית של מלזיה, האורז הארומטי הזה, סמבל כמו גם ארוחה אנשובי פריכה קל ככל שיהיה.

מרק צפרדע – בן זוגי מעריך שזה מצוין … אני לא כל כך בטוח. זה באמת קונגי צפרדע, אז אם אתה לא אוכל לא לאכול צפרדע או קונגי, אל תעשה את זה!

מה לעשות

יש הרבה מה להופיע ב- KL. עם זאת כדי לצמצם את זה למה שאתה יכול לבצע תוך 24 שעות (ולשנת לילה נהדר), הנה הרשימה הקצרה שלנו:

מגדלי פטרונאס כמו גם פארק KL-זהו חובה לראות בזמן שאתה כאן. שני המגדלים מדהימים כמו גם כל כך ייחודיים, כמו גם הפארק שלפניהם יפה מדי.

קניות – פנו למרכזי הקניות לטיפול קמעונאי כלשהו כמו גם למפלט מהלחות. רבים ממרכזי הקניות נמצאים בדרך ג’לאן סולטאן איסמעיל, שנמצאת על גבעה קטנה העולה מדרום לצפון. ככל שאתה הולך לעבר מגדלי הפטרונאס, כך מרכזי הקניות יקרים הרבה יותר. רבים ממרכזי הקניות אינם נפתחים עד בערך 10 בבוקר, אולם הם פתוחים כל הלילה.

Low Yat Plaza הוא מרכז קניות במיוחד לאלקטרוניקה לא יקרה, כמו גם שווה להסתכל אם אתה עוקב אחר אוזניות חדשות של GoPro או ביטול רעש, דברים כאלה.

מוזיאון לאמנויות איסלאמיות-המוצע לנו על ידי גם מקומיים רבים להתעלם, המוזיאון המעניין והמעוטר להפליא הזה יש כמה חפצים מדהימים, עיצובים של המסגדים הידועים הרבים בעולם כמו גם ספרים ישנים להפליא. היופי כמו גם הסימטריה של אמנות המזרח התיכון הם באמת משהו שצריך להתפעל ממנו.

KL Bird Sanctuary כמו גם פארק הפרפרים-תעופה ענקית בעלת 20 דונם שתוכלו לעבור דרכו. זה מושג הגיהינום של גברת רומנטיקה מכיוון שהיא לא אוהדת של יצורים מעופפים, אולם עבורנו חובבי הציפורים, זה פינוק אמיתי. צפו בקופי המקוק החצופים מחוץ לפארק. הם נמצאים בכל מקום!

ג’לאן פטלינג – בסמוך לפארק הציפורים כמו גם למוזיאון האמנות האסלאמי הוא ג’לאן פטלינג, צ’יינה טאון של KL כמו גם שוק בריחה. כמו כן סביב הפינה נמצא המקדש ההינדי של סרי מחאמראממן. לא הגענו הפעם, עם זאת זה נראה מדהים כמו גם מעניין במיוחד.

מלזיה כמו גם המימון שלה קואלה לומפור בסופו של דבר היו נקודה חמה של מטיילים אמיתיים בשנים האחרונות. במיוחד עבור אלה שנמצאים במעבר לאזורים אחרים בדרום מזרח אסיה או במסעות אנטיפודיים, למוקד העמוס הזה של המזרח הרחוק יש הרבה יותר הרבה מה להציע מאשר רק עצירת מעבר.

הסכנה היחידה היא שתסתיו כמו עם המיקום, כמו גם לא תרצו ללכת לשום מקום אחר!

האם יש לך סוג של הצעות לנסוע לקואלה לומפור? בואו נבין בתגובות!

תמונות מאת גברת רומנטיקה תוך שימוש במצלמת OM-D E-M5 Mark II Olympus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *