פוסט אורח: חמש הדרכים הראשונות שמשפחתי נהנתה מקיץ של משחק בחוץ

בקיץ האחרון, ילדיי ואני השתתפנו באתגר השנתי השני של Kaboom! מטרת האתגר הייתה לעזור לקאבום! צור “מפת משחק לאומית”. הלכנו ליותר מ 50 פארקים באזור מפרץ סן פרנסיסקו, וממש שמחנו את המגוון והמגוון של הפארקים החדשים שגילינו.

ביקור למעלה מ- 50 פארקים בהחלט יש יתרונות זה – בחרתי בחמשת המובילים לחלוק איתך:

ראשית, קיבלנו פעילות גופנית נהדרת – רכיבה על אופניים, טיפוס על רשתות, התנדנדות גבוהות, משחק תג, מזרז מגלשות מזרקות ותלייה ממוטות הקופים. ידעתי שהילדים שלי יהיו שקטים בדרך הביתה אם הפנים שלהם היו אדומות והשיער שלהם נדבק במצחם.

שנית, יצרנו הרבה חברים חדשים. ברגע שהילדים שלי מצאו אחרים בגילם שלהם הם היו מציגים את עצמם ומפגינים שיחה. די מהר הם שיחקו יחד, ממש כמו שהכירו זה את זה שנים. בימים ההם היינו מתקשים לעזוב כי הילדים שלי נהנו כל כך עם החברים החדשים שלהם.

שלישית, חקרנו את הטבע בדרכים כה רבות. נשכב על שמיכה ומחליט איך נראו בעלי החיים העננים. מצאנו טונות של באגים והפנו מחדש כמה שורות של נמלים. בפארקים עם הנחלים יצרנו סכרים מתוך מקלות ובוץ. פעם אחת הילד שלי היה קטטה די מצחיקה של מלחמה עם דביבון שאפתני לארוחת הצהריים שלו. ואה, איך אהבנו לקחת זמן לצפות בסנאים.

רביעית, תרגלנו מדע בלי אפילו לדעת זאת! בכל פעם שהבת שלי ניסתה להתנדנד גבוה יותר היא התאמנה בפיזיקה. הילד שלי אהב למצוא את התערובת הטובה ביותר של מים וחול להכנת טירת חול עמידה – ויולה! – כימיה. בפארק אחד אפילו נתקלנו בנחיל דבורים, מה שהביא דיון נהדר על ביולוגיה!

לבסוף בילינו יחד כמשפחה חופשית לחלוטין ממסכי המחשב והטלוויזיה. הצחיקנו אחד את השני, התאמנו בשיתוף פעולה והתחלנו, והילדים שלי הבינו שלשאת אח ו/או אחות הייתה למעשה די מגניבה … במיוחד כשהיית צריך מישהו שידחוף אותך על הנדנדות!

ברנדה רוברטס סוקרת פארקים שכונתיים, פארקי שעשועים ופארקי מים ומחלקה באתר שלה.

קָשׁוּר

5 משחקי רכב המשלבים מדע בכביש הקיץ שלך משולש למשחקי רכב שמאפשרים את הילדים תפוסים ולומדים בו זמנית? להלן חמישה רעיונות המשלבים מדע בזמן שאיש אינו מסתכל.
4 ביוני, 2012 “פוסט אורח”

פוסט אורח: חמשת המובילים במשפחת הכבישים המשפחתית על מקום מפלט שלא ישבור את הבנק? ביקשנו מהדן ויסמן מ- Flipkey.com, אתר השכרת טיולים מוביל, לתת לנו כמה הצעות ליעדים שהם טיול דרכים ראויים, נהדרים למשפחות וכיף לבקר בהם.
13 ביולי 2011 ב”לינה ”

כיצד לחקור ארה”ב פארקים לאומיים: הנחיות מוצקות מבלוג’רס של נסיעות משפחתיות מנוסות, יש לך מתכננים לבקר באחד הפארקים הלאומיים הפזורים ברחבי ארה”ב, סמואה אמריקאית או איי הבתולה, קח דקה לסרוק את הרשימה הזו ולראות אם הפארק שלך ( S) נמצא ברשימה. נכתב על ידי כמה מבלוגרי הנסיעות המשפחתיות המתובלות ביותר מ …
3 ביולי 2015 ב”פארקים לאומיים “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *