10 שיטות אתה יכול לתכנן את המפלט הטוב ביותר של המילוט הבית

חשוב באמת. הפסיכולוג המוביל של בריטניה, אוליבר ג’יימס, ציין כי “הורים לא צריכים לבזבז מספר קילוגרמים על צעצועים; במקום זאת, הם צריכים לבזבז את כספם על חופשות. ” ילדים מתענגים על טיולים ביתי גם בהווה וגם בזיכרונותיהם במשך זמן רב.

חגים עם ילדיכם צפויים להיות מהנים, הרפתקנים, כמו גם מרגיעים, אז נשענים לאחור כמו גם בדקו את ההמלצות המובילות שלנו כמו גם את ההמלצות המובילות כדי לסייע לכם לתכנן את החג האידיאלי עבורכם כמו גם את המשפחה, ללא קשר גילם של ילדיך.

למד מחופשות קודמות

שקול טיולים קודמים כמו גם מסעות (כולל Days Out כמו גם סופי שבוע משם) כמו גם לחשוב מה עבד טוב כמו גם מה לא. כשאתה מקבל בית מטיול, חבר הערכה מהירה של המפלט הבית שלך, כך שתוכל לזכור מה היו החיוביות, מה כולם נהנו באמת, כמו גם מה לא היית עושה שוב. זה יהיה מועיל באמת כאשר זה נוגע לארגון החופשה הבאה. לדוגמה, אם הצעירים שלך הראו עניין של אנשים שגולשים בחופשה האחרונה שלך, אתה עלול להסתכל על מחנות הגלישה למשך הבא שלך.

איזה לינה היא הטובה ביותר עבור המשפחה שלך?

האם אתה בוחר בשירות עצמי או לכלול מקומות לינה? זה תלוי בשאלה אם אתה רוצה להיות מסוגל לבשל כשאתה לא נמצא. כשאנחנו בחופשה, חלק מההנאה עבורנו הולך לשווקים אזוריים, מסתכל על הדברים הרבים הקיימים, כמו גם לבשל יחד. קייטרינג עצמי הוא בדרך כלל פחות יקר, מסיבה זו הוצאה עשויה למלא פונקציה בהחלטה זו. טיולי דרך יכולים גם להיות שיטה פנטסטית לחשוב מחדש על הלינה שלך לטיול הבא שלך.

וודא שאתה חוקר

אם בחרת במקום מסוים, הקדיש זמן רב לחקר מה קורה שם בזמן השנה אתה תהיה שם. לדוגמה, האם יש סוג של חגיגות מובחנות שעשויות לשנות את עלות הלינה? איך יהיה מצב מזג האוויר באותה תקופה של השנה? אם מצב מזג האוויר צפוי להיות חם, וודא שהלינה שלך יש מיזוג אוויר. כמו כן, יתכן שתרצו להסתכל על דברים כמו מועדוני הילד כך שתוכלו לבלות זמן מבוגר. עיון בהערכות באינטרנט או לקיחת הנחיות מבית משק הבית כמו גם חברים היא גם שיטה פנטסטית לגלות יעדים חדשים לבקר בהם.

דבר עם הילדים

אם צמצמת את האפשרויות שלך למספר מיקומים שונים, דבר עם הצעירים על זה כמו גם קבל את המחשבות שלהם על המקום או על סוג של מפלט שהם מעדיפים. ילדינו לעתים קרובות מציגים מושגים גדולים במיוחד כמו גם דברים שלא שקלנו. אם יש לך ילד בגילאי בית ספר תיכוני, הם עשויים להעריך את הסיכוי לשיטות את השפה החדשה שהם לומדים.

קבל גם את הצעירים למחקר מחקר

כשבחרת בחרת מקום, אם הילדים שלך הם בגיל ספציפי, תן ​​להם לעשות קצת עבודה לגבי לאן אתה הולך. עבור לספריה או השתמש במנוע עיון ידידותי לילדים כדי לגלות על כל מה שיש לעשות בעיר או בעיר ההיא. הרוויחו אותם להרכיב מצגת קטנה של PowerPoint שהם עשויים להראות לשאר בני המשפחה. ככה, הם יתרגשו אפילו הרבה יותר מפני המפלט לפני שהם עוזבים, כמו גם הם ישמחו להתרברב לשאר בני הבית כשתגיעו לראות את המיקומים או את הדברים שהם סיפרו לכם עליהם.

תסתכל על משהו אחר

לכולנו יש נטייה לכיוון מה שאנחנו מכירים, הדרך של הכי פחות התנגדות, אזור הנוחות שלנו. אנו חוזרים לאותו מקום בדיוק מכיוון שאנו מבינים היכן החברות נמצאות כמו גם הצעירים מענגים בזה. הם קובעים כי שינוי יתרון כמו מנוחה, אז למה לא לנסות חופשה מסוג אחר? “פעם בשנה, סע לאנשהו שמעולם לא הלכת אליו”, ציין את

ו חשבו על לקחת את הצעירים לטיול דרכים מרתק, ספארי או מפלט, שם תוכלו לנסות פעילויות גופניות חדשות יחד. זה עשוי למנות מראפידס מים לבנים למשהו קצת יותר עדין, כמו חתיכת סטנדאפ. אתה אף פעם לא מבין מה הצעירים כמו שתעריך אלא אם כן תנסה את זה.

אל תנחה הפסקת עיר

מפלט לא צריך להיות במרחק של שבועיים בקיץ. למה לא לתכנן חופשת עיר בסוף השבוע? סוף שבוע, בנוסף להיותו טכניקה בר השגה לטיול במהלך שנת המוסד, יציע זיכרונות מענגים המתמודדים עם כל סוג של מפלט ארוך יותר רחוק עוד יותר. עם זאת, קחו בחשבון את גילאי ילדיכם, שכן ילדים צעירים עשויים לא כמו סוג זה של חופשה.

בקר ביעדים מרובי

אם אינך יכול להחליט, מדוע לא לשלב שני סוגים של טיולים באחד? אתה יכול לטוס לעיר, להקדיש כמה ימים לראות אותה, כמו גם לעזוב את העיר תוך שימוש בתחבורה ציבורית או רכב שכור לטיול בכפר או להקיףnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *