אנו מדברים על קובה וזוגות מטיילים עם הרפתקאות האוכל שלנו

אנחנו תמיד אוהבים לשמוע מאנשים שאוהבים לטייל. וכאשר האנשים האלה – כמונו – נוסעים יחד עם זה שהם אוהבים, אנו נרגשים עוד יותר. טיולים מדברים עם נודדים דומים זה לזה אחד הדברים האהובים עלינו.

כך שתוכלו לדמיין איך הרגשנו כשטירה וכריס מהרפתקאות האוכל שלנו ביקשו מאיתנו להיות בערוץ הפודקאסט שלהם.

כריס וטירה הם זוג מדהים שמריץ את אתר הנסיעות שלהם מדנוור, קולורדו. הם אוהבים לדבר על כל מה שנוסע, הכל אוכל וכמובן קצת רומנטיקה בין לבין.

ואם אתם מחפשים כמה טיפים מקומיים חמים על דנוור, תנו לחבר’ה האלה להראות לכם סביב עיר הולדתם.

מאז אפריל 2018, טיארה וכריס מפרסמים את שיחותיהם כאן באתר שלהם, ותוכלו להאזין בטלפון שלכם כאן. יש כמה אנשים מרתקים עם סיפורים מעוררי השראה על מסעותיהם ברחבי העולם כאן. ועם אירוח כריס וטירה, השיחה המהנה, השנונית והמרתקת מאוד. בנוסף הכלב שלהם קוג’י הוא הכי חמוד.

החלטנו לדבר עם טיארה וכריס על זמננו בקובה בשנת 2014. אז זה בהחלט היה מסלול פחות טרודן – ובעוד שהוא עדיין היום, התיירות בהחלט קיבלה שם טביעת רגל עמוקה יותר מאשר כשביקרנו לראשונה.

בפרק, חלקנו גם כמה מהטיפים שלנו לטיול עם בן / בת הזוג וכיצד לשמור על מערכת היחסים שלך בזמן שאתה בדרך. הפוטנציאל לוויכוחים תמיד עולה קצת, לא?

הכי מעניין לנו שהאזינו לפודקאסט עכשיו זה – מאז הראיון, חזרנו לקובה. השינויים בארבע השנים שבין הביקור הראשון שלנו ושובנו מדהימים.

החדשות הטובות ביותר הן האוכל כל כך טוב יותר.

בראיון אנו מקוננים על האוכל התפל ועל חוסר הטווח בקובה. אבל כשחזרנו לשם, מצאנו הכל – ממש הכל – היה טוב יותר. למעשה, לא אכלנו ארוחה רעה בזמן שהיינו שם בפעם השנייה.

זה הניע אותנו להציע את ההתנצלות הרשמית הזו לקובה.

והנה קישור לספריה שלנו על סיפורי קובה.

בכל אופן, אנו מקווים שתיהנו מהראיון שלנו ותירשמו לערוץ של כריס וטירה את הרפתקאות האוכל שלנו כאן.

האם יש לך פודקאסט נסיעות מועדף שאתה מקשיב לו? על איזה יעד היית מדבר אם טיארה וכריס היו מראיינים אותך? ספר לנו בתגובות למטה!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *