18 המיקומים הטעימים המועדפים עלי לאכול בניו יורק

עודכן: 2/23/22 | 23 בפברואר 2022

למרות שאני כבר לא מקוון כבר כאן, העיר ניו יורק הייתה הבית שלי למעלה משלוש שנים, כמו גם אני קשורה לעיר בהתחשב בעובדה שהייתי בן 16.

(עובדה חנונית מעט מובנת: ההורים שלי לקחו את חברתי הטובה מאט כמו גם אני לניו יורק מאז שניצחנו טיול חינם על כך שהצביעו ראשונה (אני) כמו גם שני (אותו) במסצ’וסטס ציין אליפות של משחק הקלפים קסם: ההתכנסות. כן, בדקת את זה נכון!)

כפי שאתה ככל הנראה יודע, ניו יורק היא אחת מערי האוכל הטובות ביותר בעולם – אתה יכול לגלות מטבחים מכל אתניות כאן. כמו גם מפרוסות פיצה של דולר לארוחות יקרות של 400 דולר בסך הכל כשלעצמו, יש לו גם אוכל לכיסוי כל טווחי העלויות.

בגלל הטווח כמו גם האיכות הגבוהה של האוכל, לעיתים רחוקות בישלתי בבית כשעברתי בניו יורק (מטבחים הם מעט כמו גם אוכל הרבה יותר טוב בכל מקום!), כמו גם, לאורך השנים, הקמתי א רישום חזק של מסעדות מוצעות שאני רוצה להראות לך עכשיו.

18 המסעדות המועדפות עלי בניו יורק

1. ביסטרו פינתי (רחוב 331 W. 4)
מפורסם בעולם בגלל ההמבורגרים העבים כמו גם השומניים שלו, אני מאמין שזה אחד ממפרקי ההמבורגר הטובים ביותר בעיר. הבר הזעיר והמוואר הזה הוא לחלוטין לא המסעדה שהייתם מצפים לגלות אוכל כזה משמיע פה. אני בטוח שהם לא ניקו את הגריל בעידנים, וזה ככל הנראה מה שמספק להמבורגרים טעם כה יוצא מן הכלל. אני בטוח שהמשקאות ממש כאן נהדרים, אולם אני רק באתי להמבורגר.

2. המכולת של ג’פרי (172 Waverly Place)
ממוקם בכפר המערבי, זו לא ארוחה משתלמת (רוב החשמל הם 20 דולר דולר), אולם הם שופכים כוסות יין לבנות כבדות וכבדות, כמו גם יש כמה מהצדפות המועדפות עלי כמו גם פירות ים בעיר. כמו כן הם מחזיקים בשעה מרוצה של צדפה של $ 1.50 דולר (3: 30-5: 30 בערב במהלך השבוע), שלדעתי היא ההצעה הטובה ביותר בעיר!

3. מיס קוריאה מנגל (רחוב 10 W. 32)
זו המסעדה המועדפת עלי קוריאנית מנגל בעיר. אמנם, אני לא מומחה מנגל קוריאני, עם זאת הבשר כאן טעים, כמו גם הם מספקים לך המון צדדים של טווח מסחרר (וזה בעיניי החלק הטוב ביותר של מנגל קוריאני. הביא את הבלתי מוגבל קימצ’י!). האמת שהיא בדרך כלל מלאה בקוריאנים היא משהו שאני לוקח כסימן נהדר.

4. מסעדת Sripraphai תאילנדית (64-13 שדרה 39, קווינס)
זו הטובה ביותר כמו גם הרבה מסעדה תאילנדית אותנטית בניו יורק. כמי שהתגורר בתאילנד, לעיתים רחוקות אני מגלה מיקום שאני אוהב. זה אף פעם לא טוב. אני בקושי מקבל אוכל תאילנדי בארצות הברית מכיוון שאני תמיד מאוכזב, עם זאת המיקום הזה הוא הדבר האמיתי. זה קרוב לאכילה בתאילנד ככל שתוכלו להשיג. אני אוהב במיוחד את סום טאם (סלט פפאיה) כאן. זה לגיטימי.

5. רוס ובנות (רחוב א. יוסטון 179)
זו ארוחת הבוקר הטובה ביותר כמו גם המפרק של בראנץ ‘בעיר, ידיים למטה. שום דבר אחר אפילו לא מתקרב. בואו ממש לכאן ללטונים, צלחות LOX, גבינת שמנת ברמה עולמית, כמו גם לכל דבר אחר ארוחת בוקר/מעדנייה כמו שתוכלו להאמין. ישנם שני קטעים: המסעדה כמו גם המעדנייה. למסעדה תמיד יש המתנה ארוכה וארוכה, כך שאם לא תגיעו לשם מוקדם, עדיף הרבה יותר להשיג מהמעדנייה מעבר לפינה כמו גם לאכול במקום אחר.

6. הגדה השמאלית (רחוב פרי 117)
ממוקם בכפר המערבי, המסעדה הצרפתית הזו משתמשת בתפריט שעה משמח נהדר, עם ארוחת פיקס של $ 25 דולר ארה”ב שהיא אחת הארוחות הטובות ביותר לתוכנית התקציב בעיר. אתה מקבל שתי תוכניות כמו גם יין לבן בסביבה מוארת רומנטית. השותפים שלי לחדר כמו גם אני באים כאן לעיתים קרובות, במיוחד אם אנחנו רוצים ערב מליטה שליו גדול!

7. סאו מאי (203 Ave)
מיקום וייטנאמי מצוין שנמצא בסמוך לדירה הישנה שלי, המיקום הזה משרת פו שמטלטל את עולמי. החלקים משמעותיים כאן, ולדברי חברתי הטובה ג’ודי, שהוא מקצוען בכל וייטנאמים המזון, המיקום הזה הוא אותנטי.

8. S’Mac (197 Ave)
חנות מק-גבינה שלוקחת את הארוחה הסטנדרטית כמו גם הופכת אותה לטובה עוד יותר. זה הטוב השמימי והגביני. 4 הגבינה שלהם כמו גם צ’יזבורגר הם שני המועדפים עלי. האמת שהמיקום הזה היה סביב הרחוב מהבית שלי היה בהחלט נושא – אכלתי שם גם בדרך כלל כמו גם ביכולתי לקבל בטן S’Mac!

9. מסאלה טיימס (רחוב Bleecker 194)
מיקום זה, המגיש אוכל רחוב בסגנון בומבי, שנמצא בסמוך לבית הספר NYU מגיש כמה ארוחות הודיות נהדרות באמת. לא יכולתי להספיק מזה. הלוחות ניתנים לשיתוף, כמו גם אתה מקבל אורז כמו גם לחם. נסה את הדגים טיקקה – זה טעים.

10. הכופתאות של ונסה (רחוב אלדרידג ‘118A)
מעדתי על המיקום הזה בזמן ההליכה בבית יום אחד; רק מאוחר יותר גיליתי שזה ממש מפורסם. אחרי שאכלת את הכופתאות שלהם, זה פשוט לראות מדוע. הם טעימים – tלכופתאות חזיר היה טעם אינטנסיבי עבורם. כמו גם ב -8 ב -5.50 $, העלות בדיוק צודקת.

בעוד שוונסה המקורית נמצאת בצ’יינה טאון, יש כיום מקומות בוויליאמסבורג, המחוז המוניטרי, לונג איילנד סיטי, כמו גם באפר ווסט סייד.

11. ג’ון ב- Bleecker (רחוב Bleecker 278)
בעוד שפיצה בניו יורק היא מוסד, אני מודה שאני לא גורו פיצה. בעיניי זה רע, נהדר או טוב באמת. אני לא יכול לעשות את ההבחנות המשובחות האלה כמו כמה ניו יורקים יכולים. אני מזכה את ג’ון כטוב באמת. הפיצה בסגנון הדק זמינה בחלקים משמעותיים ענקיים המספיקים כדי לשרת שלוש (אין פרוסות המוצעות כאן). השירות מהיר, עם זאת, צפו לחכות על שולחן במהלך ארוחת הערב.

12. שוק צ’לסי (75 9th Ave)
שוק צ’לסי הוא הרבה יותר אוסף של מיקומי אוכל מאשר מסעדה יחידה. זה מאוד בולט כמו גם מיקום מצוין לצוץ אליו כשאתה דורש כמה מצרכים, ארוחה או חטיפים. יש כל מה שקרפרי ועד לנקודה של קאריוורסט, מאוכל תאילנדי טעים ועד לחם של איימי עם לחם יוצא מן הכלל. במיקום הלובסטר יש סושי מכובד (ולובסטר מעולה), עם זאת אני באמת נהנה ממגרש הצדפות שלהם.

13. Rosemary’s (Ave Greenwich Ave) 18
המסעדה האיטלקית West Village הזו מתהדרת בחוות גג עם יצירה טרייה כמו גם עשבי תיבול שנכנסים ישירות לאוכל שאתם אוכלים. הפסטות שלהם בעבודת יד הן אוכל חובה כמו שיש להם מבחר רוזה נהדר. זה גם אחד ממקומות הבראנץ ‘הטובים ביותר בסוף השבוע בעיר. בוא מוקדם מכיוון שזה מתמלא באמת מהר, במיוחד ביום חם גדול.

14. פלאפל של מאמון (רחוב מקדוגל 119)
תוכלו לגלות פלאפל בעלות נמוכה כמו גם ג’יירו עומדת סביב מנהטן, אולם הטובה ביותר היא של מאמו. אתה יכול להרים כריך פלאפל מסורתי עם טחינה כמו גם סלט תמורת 5 דולר, אולם כל הבחירות כאן טעימות כמו גם סבירה.

ל- Mamoun’s Now 3 מקומות בניו יורק: East Village, Grenwich Village, כמו גם האפר ווסט סייד.

15. Karasu (166 Delkab Ave)
זה בדרך כלל חושב על מסעדה כמו גם על בר שתייה מעורב, עם זאת, מדובר בהרבה יותר של איזאקאיה (אתה תדרוש להיכנס עם דלת טריק). יש לו אווירה מתוחכמת כמו גם המשקאות הם מהשורה הראשונה. התפריט אינו ענק, אולם כל מה שטעים.

16. פיטר לוגר סטייקאוס (178 ברודווי, ברוקלין)
ממוקם בוויליאמסבורג, ברוקלין, זהו בית הסטייק הטוב ביותר בעיר. לאחר שסביב בהתחשב בכך ש- 1887, זה מוסד. למסעדה יש ​​תחושת אולם בירה גרמנית כמו גם הסטייק (שהוא מתבגר בבית) הוא כמה מהטובים ביותר שהיו לי בחיי.

17. חבר טוב של חקלאי (77 אירווינג PL)
מאז 1986, חברו הטוב של חקלאי מחבק את התנועה לחווה לשולחן, משתמש במנות עונתיות בנוסף לאוכל נוחות מסורתי. האוכל מתמלא כמו גם לבבי. יש להם גם בראנץ ‘מצוין!

18. הטברנה של פיט (רחוב 129 E 18)
בר וינטג ‘זה היה פתוח בהתחשב בכך ש- 1864 כמו גם מצהיר שהוא הבר העתיק ביותר המתמיד כמו גם המסעדה בניו יורק. זה מיקום לא יומרני בו תוכלו ליהנות מאוכל פאבים כלשהו, ​​כמו גם ליהנות מאותה אווירת הטברנה המסורתית.

***
אחרי שגרה בעיר במשך שנים, הרישום הזה מראה את מה שאני מאמין שהם כמה מהטובים ביותר כמו גם הרבה הצעות מיוחדות שיש לתפוח הענק להציע.

אבל זה רק הרעיון של הקרחון. בעיר ניו יורק יש כמה מהברים הגדולים ביותר כמו גם מסעדות בעולם כמו גם שאתה יכול לבלות חיים שלמים (והון) לנסות את כולם. בין אם אתם אוכלים על תוכנית תקציב או מוכנים לפזר, ל- NYC יש משהו בשבילכם.

אבל אל תיקח את המילה שלי על זה. בוא כמו גם את הטיפים שלי למבחן כמו גם תן לי להבין מה אתה חושב!

קבלו את מדריך תכנית התקציב היסודי לעיר ניו יורק!

לקבלת הרבה יותר רעיונות יסודיים בניו יורק, בדוק את ספר ההדרכה של 100+ העמודים שלי שנכתב למטיילים בתוכניות תקציב כמוך! It cuts out the fluff discovered in other guides as well as gets directly to the functional info you requirement to travel in the city that never sleeps. You’ll discover suggested itineraries, budgets, methods to save money, on- as well as off-the-beaten-path things to see as well as do, non-touristy restaurants, markets, bars, security tips, as well as much יותר! Click right here to discover a lot more as well as get your copy today.

Book Your trip to NYC: Logistical ideas as well as Tricks
Book Your Flight
Use Skyscanner or Momondo to discover a affordable flight. They are my two preferred browse engines since they browse web sites as well as airlines around the globe so you always understand no stone is left unturned. begin with Skyscanner very first though since they have the greatest reach!

Book Your Accommodation
You can book your hostel with Hostelworld as they have the greatest stock as well as finest deals. If you want to stay somewhere other than a hostel, utilize Booking.com as they consistenהחזירו את התעריפים הפחות יקרים לבתי הארחה כמו גם מלונות סבירים. המיקומים המועדפים עלי להישאר הם:

היי NYC Hostel

האזורי

סקוור טיימס טיימס

אם אתה מנסה למצוא הרבה יותר מיקומים כדי להישאר, ממש כאן הרישום הכולל שלי של אכסניות מועדפות בעיר. בנוסף, אם אתה תוהה באיזה חלק בעיר להישאר, הנה המדריך הקהילתי שלי לניו יורק!

אל תזכרו את ביטוח הנסיעות
כיסוי ביטוח נסיעות יבטח אותך כנגד מחלה, פציעה, גניבה וכן ביטולים. זו ביטחון מפורט במצב כל דבר משתבש. אני אף פעם לא יוצא לטיול בלעדיו כיוון שהייתי צריך לנצל את זה הרבה פעמים בעבר. העסק המועדף עלי שמציע את השירות הטוב ביותר כמו גם הערך הוא:

אגף בטיחות (לכולם מתחת 70)

להבטיח את הטיול שלי (לאלה מעל גיל 70)

Medjet (לכיסוי חוזר נוסף)

מחפש את העסק הטוב ביותר לחסוך איתו כסף?
עיין בדף המשאבים שלי לקבלת העסק הטוב ביותר לשימוש כשאתה נוסע. אני מפרט את כל אלה שאני משתמש בהם כדי לחסוך כסף כשאני בדרך. הם יחסוך לך כסף כשתטייל גם כן.

רוצה הרבה מידע נוסף על NYC?
הקפד לראות את מדריך היעד החזק שלנו בעיר ניו יורק אפילו הרבה יותר טיפים לתכנון!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *