תחיית טיול הדרך

כאן בטיולי דרך למשפחות, חגגנו מזמן את טיול הכביש המשפחתי (ברור, נכון?!). כן, לעתים קרובות אנו יוצאים לטיולים שבהם אתה צריך לקחת מטוס כדי להגיע לאן שאתה הולך, אבל טיול דרכים בפועל, האמת, הוא דבר אחד שאנחנו אף פעם לא מותשים ממנו לעשות. לא משנה כמה זמן חייתם באזורכם במדינה (או בעולם), או כמה “משעממים” אתה חושב שזה, אני מבטיח שיש משהו שנמצא במרחק נסיעה או פחות ממך שמעולם לא ראית וזה שווה לחלוטין את הזמן שלך לעשות.

לאור כל אירועי שלושת החודשים האחרונים הקשורים לנגיף הקורונאב וככל שההתסיסה החברתית ברחבי העולם גדלה, אנו בטוחים כי טיול הכביש המיושן והטוב הולך לחזור לסגנון בגדול. וזו לא רק דעתי. מומחים מסכימים! התחזיות הן שאנשים יסתכלו לרוב לעבר יעדים ביתיים וניתנים לנסוע, לעיתים קרובות, ככל הנראה, במחוז או למדינה שלהם, בגלל כל הנושאים החדשים סביב נסיעות.

ראשית, תקציבי האנשים עשויים לא לאפשר לא מחזיקים מחסומים מחוץ לטיול במדינה או טיול מטוס מכיוון שאנשים רבים לא היו עובדים כל כך הרבה זמן. אנשים לא רוצים להפיץ את הנגיף מהאזור שלהם, או מסתכנים באסוף וירוס מאזור בו הוא עדיין משפיע על הקהילה. אנשים לא רוצים להיות מעבר לים כאשר מתרחשת התפרצות, ולא יוכלו לחזור הביתה (או לחזור עם מגבלות על תנועות). תלוי איפה אתה נמצא אם יש התפרצות, איכות הטיפול הרפואי שתוכל לצפות לקבל עשויה להיות לא מה שאתה רגיל אליו. מחירי הדלק נמוכים, לפחות לעת עתה, מה שהופך את טיול הדרך להרבה יותר חסכוני מאשר טיסה. ישנן חוויות וירטואליות שונות שאנשים יכולים להירשם לעת עתה.

ד”ר גרג פולין, פרופסור לרפואה ומחלות זיהומיות במרפאת מאיו ומנהל קבוצת המחקר שלה בחיסונים, אמר לטיול ופנאי כי אנשים ככל הנראה לא ירגישו בנוח לנסוע. “ענף הנסיעות צריך לשכנע אנשים שזה באמת בטוח לטייל,” אמר ד”ר פולין. “אנשים יהיו זהירים מאוד באופן כללי במשך זמן מה. נראה הרבה יותר טיולים של שלושה וארבעה ימים בגלל כספים, לחצי עבודה, חששות בטיחותיים ושינוי לוחות הזמנים של בתי הספר. ”

קלייטון ריד, מנכ”ל חברת שיווק הנסיעות Mmgy Global, אמר כי Travel יתבסס אט אט במעגלים קונצנטריים מבתיהם של אנשים.

היגיינת נסיעות

יש הרבה שמשתנים בנסיעות בטיול בכביש (האם חדרי האמבטיה יהיו פתוחים? האם המסעדות יהיו המוציאות בלבד?) ונסיעות במטוס (האם מושבי השורה האמצעית יהיו פתוחים? מה יקרה אם אני לא אעבור את בדיקת הטמפרטורה שלי? ). איגוד הנסיעות האמריקני פרסם הנחיות היגיינה חדשות שנוסחו על ידי אנשי מקצוע בתחום הרפואה כדי לעזור להנחות חברות למה שהן צריכות לעשות כדי להרגיע את הציבור. ההנחיות מדגישות דברים שיהפכו ל”נורמלי החדש “בנסיעות, בין אם אתה שוכר Airbnb או נשאר באתר נופש. לדוגמה:

יישום מחסומי שידור לתשלום ללא קשר

הזמנת אוכל ללא מגע

תברואה משופרת בכל מקום

יותר תחנות תברואה ציבוריות

הגברת הכשרה של עובדים סביב תברואה

בדיקת בריאות במחסומי נסיעות

אני, ראשית, מקדיש תשומת לב מקרוב לשאלה אם מדינות אחרות פותחות מחדש את גבולותיהן לנסוע. יש לי שני כרטיסי טיסה לטהיטי לעצמי ועבור האחר המשמעותי שלי בנובמבר, שרכשתי מוקדם יותר השנה. אם זה לא נראה בטוח ללכת, לא נלך. ובהחלט תהיה מחשבה רבה להחלטה ללכת, גם אם היא נראית בטוחה.

תגיד לנו . ו ו אילו טיולי דרך אתם מתכננים לקחת בקיץ הקרוב? האם אתה מתכנן, או מקווה, לצאת לכל מקום מהארץ? האם המכונית שלך הוגנה על ידי כיסוי לרכב כל הזמן הזה?

הישאר מעודכן לטיולי דרך למשפחות, כי אנו נודיע לך מה החוויות שלנו, וגם נשתף את המידע שאנו מקבלים ממומחים כך שתוכל לקבל מושג טוב יותר למה לצפות כאשר הזמן לנסוע שוב מרגיש הכי טוב אתה.

ונסה סלביה היא סופרת ועורך פרילנסרים ותיקים. קרא את עבודתה העיתונאית באתר vanessasalvia.com ולמד הרבה יותר על שירותי העריכה ויצירת התוכן שלה באתר sagemediaandmarketing.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *