חקור את S’More: Geocaching בפארקים של מדינת אוהיו

מאהיו סטייט גיאוקאץ ‘תג Souveneir

מסורת החלה בזמן שגיאוקינג לטיולי דרך ובחופשות משפחתיות, הצוות שלנו הצטרף ל- Vacacheners ™ אובססיביים של נתונים ברחבי העולם-מה שהלך 19 מדינות ומדינה אחת בודדה לדף הסטטיסטיקה בפרופיל הצוות שלנו ב- GeoCaching.com. בכל פעם שאנו ממצאים חדשים במצב חדש, מתווסף מזכרת אלקטרונית (בדומה לתג של מדינת אוהיו המוצגת משמאל) לדף “Souveneirs” שלך באופן מקוון ולכרטיסיית Souveneirs שלי באפליקציית הטלפון החכם של GroundSpeak (לך לדף הראשי ואז הקש על כפתור “שמור” בתחתית המסך).

לאחר שנשארו לאחרונה בארבעה מהפארקים הממלכתיים הנפלאים של אוהיו, הקבוצה שלנו ניצלה את ההזדמנות “לרדת מהדרך המוכה” ולראות מה יש לאוצרות נסתרים באוהיו להציע. בדרך כלל טיילתי עם יחידת GPS עמוסה מראש, עשיתי שיעורי בית לפני הנסיעה וידעתי שלכל אחד מהלוכדים היו יחידות GPS זמינות בדלפק הקבלה.

מתוכנת עם מטמון ציבורי וגם קואורדינטות פרטיות המשותפות עם פטרוני הפארק, גיאוקאצ’ינג בפארקים של מדינת אוהיו מאפשר לך להרוויח גם את המזכרת והמטמון האלקטרוני שלך עבור כמה מזכרות אמיתיות. מצויד במוצרי נושא מתנה עם חנות מתנה, מטמון פרטי בפארקים מאפשרים למבקרים למטמון בשם זיכרונות החג. עם המטמון הפרטי, משפחה יכולה בקלות להוציא 20 $ על אותם פריטים שהם מגלים תוך כדי הרפתקה משלהם.

חתימת יומן יומן בפארק סולט פורק סטייט

שלא לדבר, חבילות לינה של פארק עונתי בשם “Explore S’More” זמינות לקהל הרחב וכוללות מקומות אירוח, ערכה לסמורות, עצי הסקה, סרט חינם, מפה, מצפן, ספר שובר ושעתיים עם יחידת GPS מושאל. יחידות GPS זמינות גם להשכרה בכל מיקום במשך ארבע שעות במקום איפשהו בין 20 ל 25 $ (תעריפים, תאריכים וזמינות משתנים לכל מיקום). לאחר שזכיתי באופן אישי בפארק מאומי ביי ובפארק סולט פורק סטייט, נהנתי מהפאר של אגם אריה ומסתורין של היער החשק העמוק.

ניתן למצוא מידע על חבילות Explore S’more על ידי לחיצה על כל אחד מהקישורים הללו: לודג ‘פארק מדינת מוהיקן, פונדרסון מנור סטייט פארק לודג’, לודג ‘פארק סטייט ביי ביי ופארק סולט פורק סטייט.

קָשׁוּר

הישאר ומשחק באכסניה של פארק מדינת אוהיו, עם קומץ מדינות המאפשרות גישה משלימה לכל מערכת הפארק הממלכתית שלה מערב התיכון. יותר משבעים פארקים בשלמות, תשעה יש אכסניות בבעלות המדינה-שמונה מהם …
5 באוקטובר 2011 ב”לינה ”

תשעה ספרים גאוקאצ’ים נהדרים של ספרים נהדרים בנושא Geocaching: חלקם בסיסיים, אחרים מתקדמים, חלקם מדגישים את ההיבט החברתי של הספורט, בעוד שאחרים נשארים ממוקדים בטכנולוגיה. מצא את הספר האידיאלי כדי לגרום לך לצאת לספורט.
18 במרץ 2011 ב”גיאוקאץ ‘”

ההשתתפות במגמה הנוכחית ביותר בחופשות המשפחתיות היא גאוקאצית על הכביש. היכנסו לוואצ’ן עם טיולי דרך למשפחות בציד האוצרות החדיש ביותר במדינה.
11 ביוני 2010 ב”גיאוקאץ ‘”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *