7 סיורים מושלמים למטיילים סולו בסידני

סידני, אוסטרליה היא עיר אופטימלית לטיול סולו. אנחנו אוהבים את החופש והשחרור שמגיעים עם נסיעה ללא פלוס אחד; עם זאת, ישנם זמנים שהצטרפות לקבוצה פשוט הגיונית.

עם זאת, הדבר האחרון שאתה רוצה כמטייל סולו הוא להיות גוש עם קהל שכבר קשור. זו הסיבה שרכבנו את הסיורים המובילים שלנו המושלמים למטיילים סולו בסידני.

7 הדברים הטובים ביותר לעשות בדרווין, אוסטרליה [עם סיורים מוצעים]

טיולי צלילה של Liveboard הטובים ביותר בשונית המחסום הנהדרת באוסטרליה

10 הדברים הטובים ביותר לעשות בקנברה, אוסטרליה [עם סיורים מוצעים]

החופים הטובים ביותר במלבורן, אוסטרליה -טופ 10 חופי מלבורן

7 הדברים הטובים ביותר לעשות בחוף הזהב, אוסטרליה [עם סיורים מוצעים]

תוכן העניינים

סיור יין
שיעור בישול מנגל
גלישת חוף בונדי
סיור גשר הנמל סידני
סיור צפייה בלווייתנים
סיור באוכל ואמנות רחוב של ניו טאון
להיפגש

סיור יין

קפיצה מכרם לכרם אינה סוג הפעילות שאתה רוצה לעשות לבד אם, ללא סיבה אחרת ממה שתצטרך נהג ייעודי. טעמים של סיורי היין האנטר מציעים סיורים פרטיים וגם יציאות מתוזמנות, אליהם מטיילים סולו יכולים להצטרף. לאחר כמה משקפיים וביקורי כרם, אנו בטוחים שתכירו את חבריכם לאוטובוס.

שיעור בישול מנגל

אחד הדברים המאתגרים ביותר שלא לכתוב במאמר זה כרוך בביטוי תפיסה שכל אוסטרלי מוצא את המוצא. העצה שלנו היא להצטרף לשיעור בישול מנגל, במיוחד ברגע שבירה המלאכה מתחילה לזרום. למי שלא רוצה להזמין עוד ארוחת טייק או לשבת במסעדה בעצמם, לקיחת שיעור בישול נראית פשרה מיטבית.

גלישת חוף בונדי

אתה צריך לפחות לנסות לעמוד על גלשן כשאתה בודק את חוף בונדי. עם זאת, אם אתה באמת רוצה להסתכל על החלק, הירשם ליום שלם של שיעורי גלישה או לעבור מסלול מורחב של חמישה ימים. תוכלו להתאים, לפגוש אנשים בעלי דעות דומות ותהיה שקוע בתרבות הגלישה בסידני.

סיור גשר הנמל סידני

אם אתה מתכוון לטפס לראש גשר הנמל של סידני, אתה אמור לעשות את זה עם קבוצה בהובלת מדריך מוסמך. למי שמחפש ריגוש אמיתי לבחינת סיבולתם, הטיפוס האולטימטיבי כרוך בכבישת רוחב כל רוחב הגשר המפורסם הזה. תקבלו נופים של 360 מעלות מלמעלה ורגע רשימת דלי להתענג עליהם.

סיור צפייה בלווייתנים

שייט צופה בלוויתנים חיוני בכל בדיקה לסידני. סיורים בדרך כלל מתחילים מקציץ מעגלי לפני שהם יוצאים לווייתני הגיבוב באזור. אוכלוסיות נמצאות במגמת עלייה, וכרגע, הערכות של מעל 30,0000 לווייתנים צפויים לשוטט בסידני ממאי עד נובמבר מדי שנה. אם יתמזל מזלכם, אתם עשויים לראות את העגלים הנוטים להתבונן מאמצע אוגוסט עד נובמבר.

סיור באוכל ואמנות רחוב של ניו טאון

הצטרף לג’סטין מ- Local Raut Tours, ‘עורך דין מחלים’ שהוכרז על עצמו, כשהוא מראה לך כמה מהחלקים הטובים ביותר בניוטון בוהמי. תדגמו מגוון מסעדות רב -תרבותיות והנעה טעימה של בירות מלאכה ממבשלה מקומית. צמחונים, טבעונים ודמויות צבעוניות יתקבלו בברכה!

להיפגש

אתר המפגש פעיל בסידני ומציע הזדמנויות רבות למטיילים יחידים לפגוש מקומיים דומים. בין אם אתם עומדים ללמוד על הכדורגל של חוקי אוסי, חמוצים או הצטרפות למועדון חברתי מיוחד, ככל הנראה יש פעילות שתעסיק אתכם בכל יום בשבוע.

כל מי שנוסע לעתים קרובות סולו יודע שלעיתים רחוקות תהיה לבד. במקום זאת, סולו נסיעות מציעות אפשרות לבחור ולבחור עם מי אתה מסתובב, מתי, ולמשך כמה זמן. הוספת כמה סיורים למסלול הטיול בסידני שלך מאפשרת איזון אופטימלי של חופש, להתרועע ולפגישה עם אנשים חדשים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *