10 תרמילי נסיעות הטובים ביותר עם תאי מחשב נייד

מכירים את התרמיל הטוב ביותר עם תא מחשב נייד כאן! עברו מסע חלק בפעם הבאה כשיש לכם תרמיל זה עם תא מחשב נייד.

תרמיל הוא ציוד חשוב לכולם, במיוחד אם יש לו תא מחשב נייד. זה מתאים לצורך שלך, בין אם זה גודל קטן או בגודל גדול, כולל גאדג’טים. בימינו, יותר ויותר אנשים עובדים על המחשבים הניידים שלהם, ולכן זה צריך להיות נייד וכדי להכיל אותו, אתה צריך תרמיל מכובד.

תמונה מאת ניקולאי טרשצ’נקו
תרמיל מצויד בדרך כלל במספר תאים כדי לחלק כל רכיב להגנה רבה יותר, הכולל תא מחשב נייד. עם זאת, ישנם כמה דברים שעליך לקחת בחשבון לפני שתחליט לרכוש תרמיל.

גודל

תרמיל מגיע במגוון די גדלים, והוא צריך להיות גדול מספיק כדי להכיל את המחשב הנייד והאביזרים שלו. התאים הפנימיים חייבים להיות מספיק רחבים, כך שהם לא רק מצוידים במחשב נייד אלא גם בצרכים האחרים שלך. הדבר החשוב ביותר הוא לדעת את גודל המחשב הנייד שלך.

הממד המקובל של תרמיל הוא בדרך כלל 15, 16 ו -17 אינץ ‘. גודל זה הוא ממדידת פינת המחשב הנייד לפינה השנייה באלכסון. רוחב המחשב הנייד הוא גם דבר חיוני שעליך לצפות בו.

מִשׁקָל

שילוב של מחשב נייד, אביזריו ודברים חיוניים אחרים הוא די כבד, כך שאתה צריך תרמיל קל משקל. זה נועד לנוחות שלך כמו גם למנוע את הכתף והכאב האחורי שלך בגלל לחץ רב מדי.

חומרים ועמידות

חומרים משפיעים מאוד על חוסנות והגנה. לחומר נהדר יהיה עמידות נהדרת, ואחרת. הגאדג’טים שלך זקוקים להגנה נוספת מפני התנגשות ומזג אוויר רטוב. מרבית התרמילים משתמשים בחומרים עמידים במים, אך למרבה הצער, זה לא אומר שהתרמיל עמיד למים.

באשר לנוחות המשתמש, אתה זקוק לתרמיל עם קצף או עובי נוסף על אזורי הכתף והאחורי. חומר נושם גם אפשרות נהדרת כך שיכולה לקבל זרימה טובה יותר. חומרים בלתי ניתנים לנשימה יגרמו לזיעה שלך לא יכול להתייבש במהירות, וזה לא נוח.

הרצועות

אתה צריך רצועות יציבות, עמידות, גמישות, נוחות ועבות מכיוון שאתה צריך לשאת אותו על הכתף שלך. וודא שהתפרים מספיק יציבים. זה בטח לא רופף מדי או נוקשה מדי. הרצועה חייבת להיות מצוידת בתנוחה שלך, כך שתוכל למצוא את הדרך הנוחה ביותר לסחוב אותה.

התאים

תרמילים בדרך כלל מצוידים בהרבה תאים תלויים בגודלו. התא חייב להספיק בכדי להכיל את כל הציוד שלך, כולל מחשב נייד, טלפון סלולרי, ארנק, מפתחות וכו ‘. יש לתכנן אותו בזהירות כדי לוודא שהוא יכול להתמודד עם המטענים והכבלים מסבך או לפקוק. אם אינך משתמש בכיס מארגן כבלים, אתה זקוק לתרמיל עם כיסים פנימיים שונים שניתן לרוכסן כדי להפוך את ה- USB והדבקה היקפית נוספת.

מטען חכם

בימינו, חלק מהיצרנים מציידים את התרמיל שלהם בטכנולוגיית מטען חכם, כמו Scansmart שיכולים לעזור לכם לשאת מכשירים משדה התעופה ליעד הבא במהירות מבלי להסיר פריטים.

תרמילים אחרים מצוידים גם בסוללות ליתיום, האוסרות עליה להביא לתא הטיסה המסחרי. הסוללות אמורות לספק גישה נוחה לטעינה של הטלפונים שלך. יש תקנות מחמירות לגבי התכונות החכמות על תרמיל.

תרמיל עם תא מחשב נייד חיוני לאלו מכם הנוסעים יחד עם מחשב נייד. לכן אספנו 10 מהתרמיל הטוב ביותר עם תא מחשב נייד על בסיס הדרישות לעיל. זה יכול להיות האפשרויות שלך בעת רכישת התרמיל.

תוכן העניינים

להלן כמה מההמלצות שלנו שיכולות להיות הפניה שלך
Pro’s ו- CON של כל תרמילים

1. מנקרו
2. מטין
3. צולה
4. XDesign
5. וולר
6. קודוד
7. הפנים הצפוניות
8. ציוד שוויצרי
9. ריידם
10. Inateck

להלן כמה מההמלצות שלנו שיכולות להיות הפניה שלך

מוצרים שמות תוצרת תמונות מגביל את המוצר הזה

מנקרו

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *