התראת פרומו! זכה במיליון נקודות תגמול של ווינדהאם (66 לילות חינם)!

עונת הנסיעות החדשה שלנו רק החלה, כמו גם לבעוט אותה, אנחנו בטיול ללא הפסקה של 60 יום, עוצרים בכמה מדינות. תכנון טיול רב-עיר זה ארך מספר שבועות, החל מהפניה לוויזה ועד חיפוש אחר טיסות חסכוניות. עם זאת אתה מבין מה לוקח את עיקר התקציב שלנו? לינה.

כשהיינו חדשים בסצנת הנסיעות, תמיד הלכנו על התאמות הכי פחות יקרות. מיטה במעונות של אכסניה הייתה די גדולה עבורנו. עם זאת ככל שחלף הזמן כמו גם כמו שזכינו לחוויות לאורך הדרך, גילינו שהפחות יקר הוא לא תמיד האפשרות הטובה ביותר. (זה כמו גם מאז שהתחלתי לנחר, וזה די מביך כשאני חולק את המרחב עם זרים.) היום, כאשר זה נוגע לאירוח, אנחנו כבר לא בוחרים את הפחות יקר עם זאת, אך בחר את זה שמספק לנו הכי הרבה ערך עבור כֶּסֶף. כמו גם לפי ערך, אנו מציינים נוחות, מיקום, כמו גם שירות.

מה מכוסה במדריך זה?

אבל מה אם אתה עשוי להשיג אותם בחינם?
מיליון נקודות תגמול של ווינדהאם = 66 לילות מלונות חינם
איך להצטרף
בונוס: לילות מלונות חינם יומיומי

רעיונות נוספים ב- YouTube ⬇️⬇️⬇️ פוסטים:

אבל מה אם אתה עשוי להשיג אותם בחינם?

איך היית רוצה 66 לילות מלונות חינם? מסקרן, נכון?

מלון Wyndham הציג זה עתה הנחה חדשה בה הם מספקים מיליון נקודות תגמול של וינדהאם. כמו כן, עדיף לך אם (1) אתה יוצא לעיתים קרובות לחופשה, או (2) אתה אוהב לנסוע לפרק זמן ממושך.

יתכן שאתה חושב, “מיליון נקודות תגמול” נהדר לאוזניים, המטייל הרע, אולם איננו מבינים באמת את הערך של נקודות התגמול הללו. תן לי לתאר את זה בפירוט.

מיליון נקודות תגמול של ווינדהאם = 66 לילות מלונות חינם

קבוצת Wyndham היא אחת העסקיות הגדולות בעולם במלונות עם כ- 8000 נכסים ב 73 מדינות הכוללות מלונות Wyndham, Microtel, Days Hotel, כמו גם רמדדה, שכולם מובנים לא רק לחדרים הנוחים שלהם, שירותים מהשורה הראשונה, וכן כשירות יוצא דופן. כמו כן יש להם תוכנית תגמול משכנעת שמצוינת לאורחים השגרתיים שלהם. על קצה המזלג, בכל פעם שאתה נשאר בכל סוג של מלון Wyndham, אתה עושה נקודות תגמול, שתוכל לממש בהמשך.

ניתן להמיר כל 15,000 נקודות לשהיית לילה אחת בחינם בכל סוג של המלונות שלהם. זה מצביע על כך שאם אתה זוכה במיליון נקודות תגמול, אתה רשאי להישאר במלונות שלהם במשך 66 לילות בחינם! 66 לילות. זה מספיק בכדי לכסות טיול תרמילאים של חודשיים ברחבי דרום מזרח אסיה או בדרום האוקיאנוס השקט, או את כל חופשות הלילה שלך בסוף השבוע למשך שנה!

איך להצטרף

זה באמת די קל. אתה רק דרישה לעשות 2 דברים:

כמו Wyndham מועיל ל- Seapr בפייסבוק או ציית אליהם באינסטגרם @wyndhamrewardsseapr או בטוויטר @wynrewardsseapr.

פרסם תמונה, וידאו או תגובה שמספר לנו בדיוק איך אתה מתכנן להוציא את מיליון נקודות ההטבות של וינדהאם! השתמש ב- hashtag #tourwithwyndham.

זהו זה! חתיכת עוגה, נכון?

פרומו מלונות ווינדהאם
באשר לי, הייתי יוצא לחלוטין לטיול אחד נוסף של 60 יום שעשוי להיות באזור דרום האוקיאנוס השקט, משהו שתמיד חלמתי לעשות בהתחשב בכך שהתחלתי לנסוע.

בונוס: לילות מלונות חינם יומיומי

זה לא הכל. כמו כן אתה עומד אפשרות לזכות בהרבה יותר לילות מלונות חינם אם אתה מעיר על ההודעות היומיומיות שלהם. בעיקרון, עמוד ה- FB/IG/TW שלהם יפרסם פרסום הכולל את אחד המלונות שלהם, כמו גם אם אתה מעיר עליו, אתה מקבל אפשרות לזכות בשהות חינם במלון ההוא.

הרבה אנשים כבר ניצחו כמו גם הרבה יותר מנצחים ייחשפו בקרוב. עדיין דורש הרבה יותר מידע? עבור לדף זה לקבלת הרבה יותר פרטים.

רעיונות נוספים ב- YouTube ⬇️⬇️⬇️

פוסטים קשורים:

זכה בטיול ליפן! join the sibling ’10 for Tokyo’ Challenge!

טיול משק הבית של הונג קונג: סיכום, תוכנית נסיעות כמו גם תוכנית תקציב

על סיפון הבתולה על כוכב העל: שייט סינגפור-קואלה לומפור

El Nido Waterfront Hotel, Palawan

HONG KONG as well as MACAU: budget plan travel guide

SIEM REAP, CAMBODIA: budget plan travel guide

Manos Greek Taverna: Where to eat in Tagaytay City, Philippines

BUROT beach in Calatagan, Batangas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *