היכן לשהות באזור האנטר-מלון ברונטה שופ

מורפת, NSW-30 דקות מיקבי עמק האנטר-הוא קצת כפר קאנטרי עם היסטוריה של העיר הגדולה. מול המאפייה הראשונה של ארנוט אי פעם, מלון ברונטה שופ מברך את המטיילים כמו גם את דרכי הדרך לנוחות בית האחוזה הביתי שלו – בית שראה את שיפור המושבה כמו גם סתיו של אימפריות.

הנחתה מאחורי עצי הרחוב הראשי העלים של מורפת היא הדלת הדיסקרטית ועם זאת המפוארת כמו גם חזית מלון ברונטה שופ. המלון התפתח מוקדם בעידן הוויקטוריאני, כמו גם קרוב לנהר האנטר כדי לראות את גדותיו מהמרפסת שלו, היה רואה המון שינויים במורפת כמו גם לאוסטרליה לאורך השנים.

בדוק את ההליכה המהירה שלנו במלון Bronte Shop כמו גם את מורפת כאן:

לחץ ממש כאן כדי ליהנות מתמונת התנועה ב- YouTube.

פעם עיירה הנמל היבשתית הראשית לאספקה ​​למושבה, מורפת צמחה במהירות בראשית אמצע 1800. כעת, העיר הזו – 15 דקות ממיטלנד כמו גם סצנת האוכל המדהימה שלה, כמו גם 30 דקות לססנוק כמו גם עמק האנטר – נמצאת באזור הטוב ביותר למפלט כפרי.

אבל מקום לבד זה לא מה שהופך את מלון ברונטה חנות של מורפת למיוחד.

יש משהו בשהות בבניין היסטורי מעוצב היטב שלא רק מרגיש נוח כמו גם מפואר במקצת, אולם זה גם מספק לך את התחושה שאתה עכשיו חלק מההיסטוריה של הבניין.

מלון ברונטה חנות, מורפת

לוקח קצת זמן לנצל לשילוב של עיצוב במלון ברונטה שופ. בהתנגשות מזרחית-מערבית של שתי אימפריות ישנות, לבית הוויקטוריאני הזה, אחרת, יש נגיעות של אמנות יפנית עתיקה כמו גם חפצים המפזרים את הקירות כמו גם את המזנון.

באופן מוזר, במקום להתנגש, שני הסגנונות הייחודיים מוסיפים תחושה של סוד כמו גם רומנטיקה.

ציורי דיו על נייר של לוחמים יפניים כמו גם חכמים תלויים על קירות מעל כסאות רשמיים מורחבים עלים זהב.

ראשי מיטה הם של משי רקום עם סגנונות יפניים כמו גם צבעים, כמו גם כלי קרמיקה מזרחיים עומדים ליד שעוני עגלה ליד גרם המדרגות המקורי, מוטות שטיחים כמו גם כולם.

זה שילוב אקלקטי, עם זאת, נראה שהוא עובד. אולי זה מאז שמגיע מהבעלים קלינט מרקט כמו ליפן. הוא בילה שם חלק ניכר מחייו בהתחשב בכך שהוא נער וגם ניצל דברים מהאוסף האישי שלו כדי לקשט את הברונטה.

החדרים

כרגע ישנם חמישה חללים במלון ברונטה שופ. כל אחד מהם מונה להפליא עם מיטות גדולות ונוחות, ריהוט דקורטיבי בסגנון ויקטוריאני כמו גם חדרי אמבטיה מרווחים.

הנוחות כמו גם התחכום היו בבירור ההיבטים המכריעים ביצירת חדרים אלה, כמו גם הפרטים שאתה מגלה כאן אומרים לך שאתה נמצא במלון מוביל שדואג לאורחיה. מים חינם כמו גם חטיפים, טלוויזיה, שמיכות חשמליות, מחזור הפוך, המון נקודות כוח עם USB, מוצרי חדר מקלחת של ערעור וכן גלימות רכות כוללות את החדר.

עם זאת אין לחדרים מקררים או כספות.

כל אחד מהמרחבים נקרא על שם דמויות בולטות כמו גם שמות בתים שהפכו את מורפת מצוינת או התחילו שם דברים מצוינים. סוויטת ארנוט מהווה הנהון לוויליאם ארנוט, שהתחיל כבייקר העיר כמו גם המשיך ליצור את הביסקוויטים של ארנוט. המאפייה שלו עדיין במשק הבית של ארנוט, כמו גם עדיין מייצרת בצק חמצמצות מעבר לרחוב.

לסוויטת הרוח יש את שמו של הבחור שהתפתח כמו גם התגורר בבית זה, כמו גם שהמשיך להקליד את האימפריה של הרוח פטרסון בית המרקחת. כמו כן הוא ככל הנראה עשה את הרום החזק ביותר במושבה!

החדר שלנו

שלנו היה שטח 3 – הסוויטה הקרובה כמו גם האירוניה הגדולה ביותר בחדרים. זה נקרא על שמו של סגן אדוארד קלוז, שזכה באדמה בשנת 1821 על שירותיו. הוא הקים היטב את העיירה האישית שהמשיכה להיות מורפת.

הסוויטה הקרובה גדולה. יש לו שני חלונות גדולים בחדר היסודי, שד מגירות מורחב, שולחן עתיק כמו גם כיסא, עמדת שולחן/טלוויזיה כמו גם שני כסאות רבים יותר, כמו גם אפילו חדר מגרש. כמו גם מיטה משמעותית כמובן.

בחדר המקלחת הנדיב יש לא רק אמבטיה מקסימה של ספקה עמוקה, אולם גם מקלחת גשם כפולה. האריחים הלבנים הנוצצים, התקרה המופעלת כמו גם חלון האבנט הגדול והגדול הופכים את זה לחדר אמבטיה קל להפליא.

ההזמנה היחידה שלנו עם חדר המקלחת – כמו גם המרחב כולו באמת – היא שאין דלת לשירותים.

מכיוון שאנחנו סוג ‘דלת סגורה’ של זוג, זה הפך את השימוש במתקנים האישיים למעט לא נוח, כמו גם נראה פרט מוזר לפספס כשכל דבר אחר כל כך טוב לו. רק שתדעו, בדקנו את החללים האחרים כמו גם לכולם היו דלתות בחדר מקלחת.

ארוחת הבוקר

במורד המסדרון בקומה הראשונה, ארוחת הבוקר נלקחת על המרפסת המשקיפההעיר. מערכת AirCon הופכת את זה למקום כל מזג האוויר. זה מקסים להיות מסוגל להשקיף על הרחוב הראשי בזמן שאתה נהנה מבריקי.

יש מכונת נספרסו, העומדת לרשותך לאורך כל היום, אולם היא באמת באה משל עצמה עכשיו. בזמן שאתה מחכה לארוחת הבוקר המבושלת שלך, אתה יכול לסייע לעצמך לגרנולה ביתית, פירות ויוגורט ביתיים טעימים.

עם זאת, אל תאכל הרבה מזה, מכיוון שהבייקון האזורי הפריך, עגבניות רומא בגריל נהדרים להפליא, תרד, מאפינס אנגלי או בצק חמצמצות (שניהם אפויים מקומיים) כמו גם האופציה שלך לביצים הם נהדרים לחלוטין.

תוכניות לעתיד

קרי, האישה שמנהלת את ברונטה כמו גם ארוחת בוקר כה נהדרת, אומרת לנו שהם בודקים בקרוב את שטח האוכל הרשמי לקומה התחתונה למסעדה עצמאית.

זה ימלא חלל שנראה כי העיר סובלת מעט: אין הרבה אפשרויות אוכל בשעות הלילה במורפת, אם כי למיטלנד יש כמה מקומות ארוחת ערב יוצאי דופן כמו הריגבי.

כמו כן, התוכניות להתרחב ברחבי חניון הסיביות של המלון יאריכו את מספר החללים כמו גם להפוך את מורפת אפילו הרבה יותר מטרה למבקרים בחלק היפה והמעניין הזה של ניו סאות ‘ויילס.

מלון ברונטה שופ

רחוב הברבור 145-147
Morpeth NSW
thebronte.com.au
Huntervalleyescapes.com.au

לא צפוי כמו כל שאר המפתיע את אזור מיטלנד של הצייד התחתון, מורפת כמו גם מלון ברונטה שופ מבטיחים שהייה בלתי נשכחת במה שהיה אחת הערים החשובות ביותר במדינה.

התארחנו במלון ברונטה שופ כאורחי היעד ניו סאות ‘ויילס.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *